پنجشنبه ۹ فروردین ۱۳۹۷ - ۱۸:۰۶

وینفرد شفر:

همه دیدند که ملی‌پوشان ما چقدر خوب بودند/ از دست بازیکنانم عصبانی بودم

وینفرد شفر

سرمربی تیم فوتبال استقلال بعد از پیروزی مقابل نفت تهران گفت: من از ملی پوشانم استفاده کردم و همه دیدند که چقدر خوب بودند. آنها برای جام جهانی کاملا آماده هستند.

به گزارش قدس آنلاین، وینفرد شفر بعد از پیروزی ۲ بر یک تیمش مقابل نفت تهران گفت: بابت نیمه دوم خوشحالم. ما نیمه اول فرصت داشتیم تا بازی را یک بر صفر، ۲ بر صفر و حتی ۳ بر صفر کنیم. اگر هر دفعه بخواهیم اشتباهات مشابه را تکرار کنیم نمی‌توانیم به گل برسیم. بعد از نیمه اول خیلی بلند با بازیکنانم صحبت کردم. به آنها گفتم که باید در نیمه دوم همه شخصیت تیمی ما را ببینند. نمی‌خواستم ملی‌پوشانم را به بازی ببرم چون خیلی خسته بودند ولی از دو نفر از آنها استفاده کردم. بازیکنان ملی پوش ما نشان دادند چقدر خوب و با شخصیت هستند. من این را راجع به ملی‌پوشان خودمان می‌گویم چون من سرمربی استقلال هستم. همه دیدند که ملی‌پوشان ما چقدر خوب کار کردند.

سرمربی استقلال درباره تغییر تیمش با حضور ملی‌پوشان اظهار کرد: در نیمه اول جابر و قربانی فرصت‌های خوبی داشتند. من اگر مهاجم باشم زندگی‌ام را می‌گذارم برای زدن ضربه آخر تا توپ گل شود. در نیمه دوم نمی‌خواستم ابراهیمی را بازی دهم چون بازی کرده بود ولی بدون او و وریا نمی‌توانستیم برنده شویم. باید تبریک هم بگویم به حیدری که خیلی خوب فشار آورد و استارت زد. بازیکنان ما برای جام جهانی و تورنمنت‌های بزرگ آماده هستند. نظم و ذهنیت آنها آماده است. بازیکنان می‌توانند در جام جهانی خیلی خوب کار بکنند.

شفر درباره بازی با الریان هم بیان کرد: فردا راجع به این بازی می‌توان صحبت کرد. باید بازی به بازی تمرکز کنیم. باید ببینیم وضعیت باقری چگونه است. شاید تیام بتواند بازی کند. باید ببینیم فردا به چه شکلی خواهد بود. باید با بازیکنان صحبت کنیم و ببینیم شرایطمان چگونه است. پیروزی ما برای بازیکنان خیلی مهم است. آنها می‌توانند نتیجه بازی را عوض کنند و می‌شود این روحیه را در بازی با الریان هم حفظ کنیم.

او در پایان در پاسخ به این سوال که چرا به داور معترض بود، گفت: عصبانیت ما درباره داور نبود. از بازیکنان خودمان عصبی بودم. باید برمی‌گشتند ولی برنمی‌گشتند. شاید داور فکر می‌کرد دارم با او صحبت می‌کنم ولی این گونه نبود.

ارسال نظر

شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.