سرمربی تیم ملی فوتبال اسپانیا تاکید کرد که تیمش برای گرفتن سه امتیاز از ایران آماده است و برای آن برنامه دارد.

هیرو: شناخت خوبی از ایران و کی روش دارم/ می دانیم چطور سه امتیاز را بگیریم

به گزارش قدس آنلاین از روسیه، فرناندو هیرو در نشست خبری قبل از دیدار روز چهارشنبه اسپانیا برابر ایران که شامگاه امروز سه شنبه در سالن کنفرانس ورزشگاه کازان برگزار شد، به اظهار نظر در مورد این دیدار و تیم ملی فوتبال کشورمان پرداخت. 

هیرو در مورد شناختش از کی روش گفت: به خوبی او را می شناسم. کی روش یک مرد فوق العاده و خاص است و توانسته نتایج خوبی را با تیم ملی ایران بگیرد. او مرد قابل احترامی است و من خیلی او را دوست دارم. 

وی افزود: تیم ایران بسیار قوی است. هم در دفاع و هم در حمله. آنها نظرات روشنی برای خودشان دارند و می دانند می خواهند چکار کنند. گل زدن به ایران آسان خواهد بود. ایران تیم قوی است و از نظر فیزیکی قوی هستند و این کار ما را سخت می کند. بازی آنها را تحلیل کردیم و دقیق می دانیم می خواهند چکار کنند. هم دفاع می کنند و هم حمله. 

هیرو در مورد شروع دیدار با ایران گفت: باید بازی با فراموش را کنیم و روی تیم ملی ایران تمرکز کنیم. این بازی دوم ماست و سخت هم خواهد بود. هر چند سال یک بار ما اینگونه بازیها را پیش رو داریم. بازی دوم است و برای ما سخت خواهد بود. با توجه به اینکه می خواهیم سه امتیاز را برای بازی بعدی داشته باشیم. 

وی افزود: باید به خودمان ادامه داشته باشیم. رقیب سختی پیش رو خواهیم و باید تمرکز کنیم که حتما سه امتیاز را بگیریم. 

هیرو در مورد تقابلش با کارلوس کی روش و چیزی که از تیم ملی ایران شما را خیلی می ترساند گفت: آنهایی که با هم رقابت دارند بازیکنان هستند که داخل زمین قرار دارند. من می دانم که کی روش واقعا تلاش زیادی کرد که من را جذب کند. دوستان خوبی هستیم و روابط نزدیکی داریم اما بازیکنان بازی می کنند و ما روی نیمکت نشستیم و اطمینان حاصل کنیم که آن چیزی که در نظر داشتیم در زمین پیاده کنیم.

وی ادامه داد: ایران تیم واقعا خطرناکی خواهد بود. ما شناخت خوبی از آنها داریم و می دانیم که در برخی نقاط قوت زیادی دارند. مثل پرتاب اوت یا ضربات ایستگاهی. 

هیرو در مورد اینکه آیا پیروزی آسانی را برابر ایران تصور می کنید گفت: ما به شدت به ایران احترام می گذاریم اما به آنچه خودمان انجام می دهیم اعتقاد داریم. شما باید به رقیب احترام بگذارید و به خودتان هم اعتماد داشته باشید. 

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.