گیلان- مدیرکل کمیته امداد گیلان گفت: ۴ هزار پروژه تعمیرات مسکن مددجویان و ۲ هزار پروژه احداث واحدهای مسکن مددجویان تا پایان امسال اجرایی می‌شود.

پروژه مسکن مددجویان تا پایان امسال در گیلان به بهره برداری می‌رسد

به گزارش قدس آنلاین به نقل از روابط عمومی کمیته امداد امام خمینی گیلان ، علیرضا محمدی اظهار داشت: رویکرد کمیته امداد امام خمینی در استان گیلان ارائه خدمات اشتغالزا و و همچنین مهارت‌آموزی به مددجویان این مجموعه است.

مدیرکل کمیته امداد امام خمینی استان گیلان با اشاره به افزایش سه برابری مستمری مددجویان کمیته امداد خاطرنشان کرد: بروز مشکلات اقتصادی و اجتماعی در سراسر کشور می‌تواند سبب تولید فقر و افزایش نیازمندی خانواده‌ها شود.

محمدی با اعلام اینکه طی شش ماه گذشته ۳ هزار خانواده به جامعه مددجویان کمیته امداد در استان گیلان افزوده شده است افزود: همکاران ما با کمک خیران تلاش می‌کنند تا فشار اقتصادی وارده بر مددجویان را کاهش دهد.

وی با بیان اینکه تا پایان مهرماه هیچ مددجوی نیازمندی در نوبت دریافت کمک نمی‌ماند تصریح کرد: امروز استان گیلان دارای ۸ هزار دانش‌آموز و ۲ هزار دانشجوی نیازمند است که کمیته امداد ۵۰ درصد از هزینه نیازهای آن‌ها را تامین می‌کند.

محمدی با اعلام اینکه کمیته امداد گیلان سبد تحصیلی به هزینه ۳۰۰ هزار تومان را برای دانش‌آموزان نیازمند استان در نظر گرفته است گفت: تاکنون ۳۰۰ میلیون تومان توسط خیران استان گیلان برای کمک به دانش‌آموزان نیازمند استان جمع‌آوری شده است.

مدیرکل کمیته امداد امام خمینی استان گیلان با اشاره به ایجاد فضای تعاملی میان مسئولان استان گیلان در راستای محرومیت‌زدایی خاطرنشان کرد: براساس برنامه‌ریزی‌های انجام شده ۳ هزار سری جهیزینه برای نیازمندان در نظر گرفته شده است.

وی با اعلام اینکه هزار واحد مسکن محرومان با همکاری سپاه قدس گیلان برای مددجویان کمیته امداد امام خمینی استان گیلان ساخته می‌شود گفت: ۵۰۰ قطعه زمین رایگان به منظور مهاجرت معکوس مددجویان به روستاها در نظر گرفته شده است.

مدیرکل کمیته امداد امام خمینی استان گیلان با بیان اینکه ۴۰۰ نفر از دانشجویان رشته IT تحت پوشش کمیته امداد خمینی استان گیلان شناسایی شدند افزود: از توانایی این افراد برای راه‌اندازی کسب و کارهای الکترونیکی استفاده می‌شود.

محمدی با تاکید بر اینکه ۶۰ میلیارد تومان برای ساخت مسکن مددجویان کمیته امداد امام خمینی استان گیلان در نظر گرفته شده است تصریح کرد: ۴ هزار پروژه تعمیرات مسکن مددجویان و ۲ هزار پروژه احداث واحدهای مسکن مددجویان تا پایان امسال اجرایی می‌شود.

انتهای پیام/ 

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.