حجت‌الاسلام سید ابراهیم رئیسی گفت: راهپیمایی بزرگ اربعین حسینی نشانه بزرگ اتحاد ملت ایران با ملت عراق است.

"راهپیمایی اربعین حسینی" نشانه اتحاد ملت ایران با ملت عراق است

به گزارش قدس آنلاین، به نقل از آستان‌نیوز، حجت‌الاسلام سید ابراهیم رئیسی تولیت آستان قدس رضوی از بیمارستان سیار رضوی در مسیر پیاده‌روی اربعین حسینی بازدید کرد.

حجت‌الاسلام سید ابراهیم رئیسی ضمن بازدید از این بیمارستان و دلجویی از بیماران بر اتحاد بین دو ملت ایران و عراق و وفاق هرچه بیشتر میان ایرانیان و عراقی‌ها تاکید کرد.

وی برپاداشتن و تعظیم شعائر و مناسبات مذهبی را یکی از مهم‌ترین راه‌ها برای تعمیق روابط بین ملت‌های مسلمان دانست و گفت: راهپیمایی بزرگ اربعین حسینی نشانه بزرگ اتحاد ملت ایران با ملت عراق است و در این مسیر باید تا آنجایی که می‌توانیم بهترین امکانات را در اختیار زائران ایرانی و عراقی قرار دهیم که ارائه خدمات درمانی از مهم‌ترین آن‌هاست.

گفتنی‌ است؛ بیمارستان سیار ۶۰ تخت‌خوابی رضوی واقع در عمود ۶۰۳ مسیر پیاده‌روی نجف به کربلا برای دومین سال پیاپی با امکاناتی نظیر اتاق عمل، آزمایشگاه، رادیولوژی، دندانپزشکی و نیز با بهره‌مندی از حضور بیش از ۱۴۰ خادمیار و درمانگر اعم از پرستار، کمک‌پرستار، پزشک متخصص و فوق تخصص به‌عنوان بزرگ‌ترین سامانه درمانی این مسیر در حال ارائه خدمات درمانی رایگان به زائران حسینی است که پیش‌بینی می‌شود امسال بیش از ۵۰ هزار زائر از امکانات این بیمارستان بهره‌مند شوند.

انتهای پیام/

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.