شنبه ۲۷ بهمن ۱۳۹۷ - ۱۵:۴۸

ستاره ایرانی به فرانکی و شاگردان رسید

برایتون با جهانبخش امیدوار به صعود در FACUP

1

امروز در آغاز دور سوم جام حذفی انگلیس موسوم به FACUP مرغ های دریایی در حضور ستاره ایرانی به مصاف مهمان دسته اولی خود خواهند رفت.

به گزارش گروه ورزشی قدس آنلاین، از ساعت ۱۶:۳۰ امروز برایتون آلبیون با حمایت طرفداران خود در آمکس استادیوم به مصاف دربی کانتی دسته اولی می رود تا زمینه صعود به مرحله بعد را فراهم کند. این بازی در حالی برگزار می شود که علیرضا جهانبخش ستاره ۱۷ میلیون پوندی بار دیگر در ترکیب اصلی برایتون به میدان خواهد رفت تا مقابل ستاره سابق چلسی و تیم ملی انگلیس خودی نشان بدهد.


فرانک لمپارد ستاره سابق شیرهای لندن همین طور تیم ملی انگلیس در اولین تجربه مربیگری خود هدایت دربی کانتی را برعهده دارد و تا به اینجای رقابت های چمپیون شیب با شاگردانش عملکرد فوق العاده ای نشان داده است. از همین رو رویارویی برایتونی ها با این مرد خوشنام و مشهور در آمکس استادیوم حساسیت های زیادی دارد.


به نوشته رسانه های جزیره، کریس هیتن ایرلندی برای این که بتواند تغییراتی در ترکیب داشته باشد ترجیح داده امروز با تغییر پست تعدادی از شاگردانش با چیدمانی متفاوت و ۳-۳-۴ به مصاف حریف دسته اولی برود که در این تغییرات، علیرضا جهانبخش هم برای اولین بار در پست شماره ۹ جانشین ستاره رومانیایی و مصدوم برایتونی ها خواهد شد.


بنا به اعلام سایت independent برایتون در بازی امروز با این ترکیب به مصاف دربی کانتی خواهد رفت که ستاره ایرانی و ۱۷ میلیون پوندی می تواند در پست مهاجم موتور گلزنی خود را همچون هلند روشن کند.


باتون؛ برونو، دافی، بورن، برناردو؛ نوکارت، بیسوما، کایال؛ جهانبخش، گروس، مورای.

منبع: ورزش۳

انتهای پیام/

ارسال نظر

شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.