چهارشنبه ۱۶ مرداد ۱۳۹۸ - ۱۵:۰۱

استاندار تاکید کرد؛

آماده باش خراسان شمالی برای میزبانی جشنواره صدا و سیما

استاندار خراسانشمالی

خراسان شمالی- استاندار خراسان شمالی خطاب به تمامی معاونان و مدیران ستادی استانداری و مدیران دستگاه های اجرایی استان تاکید کرد: برای میزبانی بیست و دومین جشنواره تولیدات مراکز صدا و سیما در استان باید از ۲۳ تیرماه سالجاری آماده باشند.

به گزارش قدس آنلاین، به نقل از روابط عمومی استانداری خراسان شمالی، دکتر محمدعلی شجاعی در نشستی با محوریت بررسی آخرین وضعیت استان برای برگزاری بیست و دومین جشنواره تولیدات مراکز صدا و سیمای استان ها، اظهار داشت: بارها تاکید کرده ام خراسان شمالی میزبان برگزاری این جشنواره است و بنابراین تمامی دستگاه های اجرایی باید برای برگزاری هر چه با شکوه تر این جشنواره پای کار بیایند.

شجاعی افزود: نیروی انسانی مورد نیاز برای موارد مختلف مانند پذیرش مهمانان و پذیرایی آنان آموزش داده شود و شرح وظایف این افراد برای جلوگیری از تداخل کارها مشخص باشد.

وی تاکید کرد: پنجشنبه هفته جاری از محل اسکان، پذیرایی و سالن برنامه های جشنواره بازدید خواهم داشت و تمامی مشکلات و نقص ها در بحث پذیرایی، اسکان، الزامات بهداشتی و ... باید برطرف شود.

شجاعی افزود: به سازمان صدا و سیمای ملی اعلام کرده ام از استان هزینه نخواهیم کرد و در این راستا اعتبار ملی با مساعدت رئیس سازمان بزنامه و بودجه کشور ردیف مشخص جشنواره خراسان شمالی تعریف شده است.

وی اشاره داشت: این جشنواره فرصتی برای به نمایش گذاشتن فضاهای تاریخی و بروز استعدادهای هنرمندان استان می باشد و همچنین پیشکسوتان عرصه فرهنگ و هنر استان باید به عنوان مهمان با رعایت شان و احترام به این جشنواره دعوت شوند.

شجاعی تصریح کرد: توزیع هنرمندان برای اجرای برنامه ها در شهرستان ها آمیخته ای از هنرمندان ملی و استانی باشد.

وی دستور داد: شهرداری ها به ویژه شهرداری مرکز استان از محل اسکان مهمانان و برنامه های جشنواره بازدید کند و برای زیباسازی محیط مربوطه اقدام کند و برای در اختیار قرار دادن تجهیزات و منابع انسانی خود به دیگر دستگاه های اجرایی کوتاهی نکند.

شجاعی خاطر نشان کرد: در مراسم افتتاحیه این جشنواره وزیر کشور حضور خواهد داشت و اگر فکر می کنید مسئول ملی دیگر مرتبط با این جشنواره باید در استان حضور یابد اعلام کنید تا دعوت کنیم.

وی تاکید کرد: جنس کار برای برگزاری این جشنواره ی ملی اجرایی است و این بدان معناست که باید مسئولیت افراد در برگزاری جشنواره مشخص باشد و با میزبانی درست آبروی استان حفظ شود.

شجاعی افزود: هر دستگاه مسئول در برگزاری این جشنواره باید پاسخگوی اقدامات خود باشد و باید بداند وظیفه اش را نسبت به شان استان انجام می دهد.

ارسال نظر

شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.