جمعه ۱۸ مرداد ۱۳۹۸ - ۱۵:۵۱

مشاور وزیر کشور در امور روحانیت:

مدیران برای جهش خراسان شمالی تلاش کنند

نمازی

خراسان شمالی- مشاور وزیر کشور در روحانیت با اشاره مدت شش ماهه استاندار خراسان شمالی برای جذب اعتبارات مهلت داده افزود: مدیران برای جهش و توسعه استان خراسان شمالی مانند دکتر شجاعی جهادی عمل کنند

به گزارش قدس آنلاین، به نقل از اداره کل روابط عمومی و اموربین الملل استانداری خراسان شمالی حجت الاسلام والمسلمین داوود نمازی در شورای اداری استان خراسان شمالی با اشاره به اینکه استاندار خراسان شمالی اشکالات درون سازمانی را در این نشست بیان کرد گفت:این نشستها بهترین فرصت برای بازگو کردن معایب مدیران است تا نقاط صعف خود را به نقاط قوت تبدیل کنند.
وی با بیان اینکه در شرایط سخت اقتصادی در سفر ریاست جمهوری و کاروان دولت تدبیر و امید به خراسان شمالی، اعتبارات خوبی به این استان اختصاص یافته، اظهار داشت: تلاش کنید تا اعتبارات برگشت نخورد و اگر اینطور عمل نشود به مردم خیانت کرده اید و باید پاسخگو باشید.
نمازی با اشاره به سخنان رهبر انقلاب افزود:در حال حاضر جنگ اقتصادی در کشور برپا است که دیگران شروع کرده اند برای به زانو در آوردن ایران و تا کنون موفق نشده اند و نخواهند شد. وی در این نشست با اشاره به اینکه استاندار از کسب رتبه های استانی و تشویق و تنبیه مدیران صحبت کرد گفت:مدیران بار مسئولیت سنگینی بر عهده دارند و باید جهادی عمل کنند.
مشاور وزیر کشور در امور روحانیت گفت:مدیرانی که رفتار و عملشان در کار صادقانه باشد در بین مردم به خوبی می درخشند و مردم خود عمل مدیران پای کار با مدیرانی که اهل عمل نیستند تشخیص می دهند.
حجت الاسلام والمسلمین نمازی گفت: دولت تلاش خراسان شمالی را برای پیشرفت مشاهده می کند و برای ارتقا آن در توسعه استان گام بر میدارد.
وی با اشاره به دیدار رهبر با ائمه جمعه افزود:در حال حاضر هر کسی که تریبونی در اختیار دارد باید در تلاش باشد تا وحدت و انسجام ملت ایران را به همگان نشان دهد این در حالی است که دشمن به دنبال ناکارآمد نشان دادن نظام است که هر کسی با هر تفکری باید جلوی این هجمه ها رابگیرد تا دشمن به خواسته های خود نرسند.
وی با اشاره به مسئولیت های متعدد استاندار افزود:خوشبختانه تا کنون استاندار به تنهایی همه بار مسئولیت ها را به خوبی انجام داده اند اما برای ادامه راه نیازمند به همراهی مشاوری در امور روحانیت نیز هستند . در پایان این نشست حجت الاسلام رضا نوری به عنوان مشاور استاندار در امور روحانیت معرفی شد.

ارسال نظر

شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.