مسئول ستاد اربعین آستان قدس رضوی از تجهیز و راه‌اندازی آشپزخانه‌های این ستاد در مرز مهران و خسروی برای میزبانی از زائران پیاده اربعین حسینی از سه‌شنبه ۱۶ مهر ماه خبر داد.

آغاز به کار آشپزخانه‌های ستاد اربعین آستان قدس در مرزهای مهران و خسروی از هفته آینده

به گزارش قدس آنلاین، محسن منصوری ابراز کرد: ستاد اربعین آستان قدس رضوی امسال با برپایی دو آشپزخانه در مرزهای مهران و خسروی، از زائران اربعین حسینی پذیرایی خواهد کرد.
وی با بیان اینکه آشپزخانه مرکزی ستاد اربعین آستان قدس رضوی مانند سال‌های گذشته در مرز مهران راه‌اندازی خواهد شد، افزود: با توجه به پیش بینی حضور بیش از دو میلیون زائر در مرز مهران، بیش از ۱۵۰ هزار پرس غذای گرم هر روز در آشپزخانه مرکزی این مرز طبخ و بین زائران توزیع می‌شود.
مدیرعامل بنیاد کرامت رضوی ادامه داد: با توجه به بازگشایی مرز خسروی در اربعین امسال، برای اولین بار آشپزخانه‌ای فعال در این مرز با ظرفیت طبخ بیش از ۱۵ هزار پرس غذای گرم در هر وعده راه‌اندازی خواهد شد.
مدیر عامل بنیاد کرامت رضوی به خدمات‌رسانی خادمان افتخاری امام رضا(ع) در این آشپزخانه‌ها اشاره کرد و افزود: این ستاد عملیات خدمات‌رسانی خود را به طور رسمی از ۱۶ مهرماه ۱۳۹۸ آغاز خواهد کرد و ارائه این خدمات تا شش روز پس از اربعین یعنی تا جمعه سوم آبان ماه ادامه خواهد داشت، خدمات‌رسانی متناسب با حرکت جمعیت و حجم زائران کربلا ارائه می‌شود.

منبع: آستان نیوز

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.