سه‌شنبه ۱۰ دی ۱۳۹۸ - ۰۹:۲۶

یمن، ائتلاف سعودی را به گام‌های جدی برای صلح فراخواند

رئیس کمیته عالی انقلاب یمن خطاب به ائتلاف سعودی اعلام کرد، زبان صلح از طریق‌ رفتارهای منطقی شناسایی می‌شود و هر اقدامی با واکنشی در سطح خودش روبه‌رو خواهد شد.

الحوثی

به گزارش گروه بین الملل قدس آنلاین، «محمد علی الحوثی» رئیس کمیته عالی انقلاب یمن، ائتلاف متجاوز به فرماندهی سعودی را به اتخاذ گام‌های عملی و جدی برای تحقق صلح در یمن فراخواند.

وی در صفحه توییتر خود نوشت: زبان صلح، زبان قابل فهمی است که همه از طریق رفتارهای منطقی آن را می‌شناسند و اعتقاد به این زبان با صدای بلند و قابل شنیدن مشخص است؛ گام‌های جدی، مقیاس حقیقی برای تعامل عملی است.

الحوثی تأکید کرد، هر اقدامی با یک واکنش در سطح خودش روبه‌رو خواهد شد.

هفته جاری «یحیی سریع» سخنگوی نیروهای مسلح یمن از مقابله همه‌جانبه با تحرکات خصمانه علیه کشورش خبر داد و درباره توسعه بانک اهداف ارتش یمن در طول و عرض جغرافیایی کشورهای ائتلاف متجاوز هشدار داد.   

سریع از توسعه بانک اهداف نیروهای یمنی صحبت کرد و افزود، این بانک اهداف شامل مراکز حیاتی و حساس در طول و عرض جغرافیایی کشورهای ائتلاف متجاوز خواهد بود. 

وی ادامه داد: در سطح اول بانک اهداف ۹ هدف بسیار مهم هستند که شش هدف در عربستان سعودی و سه هدف در امارات است (جزئیات بیشتر).

انتهای پیام/

نظر شما