سه‌شنبه ۹ اردیبهشت ۱۳۹۹ - ۱۱:۲۹

«خانه‌ای در تاریکی» روی آنتن شبکه تماشا می‌رود

مجموعه تلویزیونی «خانه‌ای در تاریکی» به نویسندگی و کارگردانی سعید سلطانی از ۱۰ اردیبهشت با کیفیت HD به روی آنتن شبکه تماشا می رود.

مجموعه تلویزیونی «خانه‌ای در تاریکی»

به گزارش قدس آنلاین، شبکه تماشا از چهارشنبه ۱۰ اردیبهشت سریال «خانه ای در تاریکی» با کیفیت HD را در جدول پخش خود قرار داده است.

«خانه ای در تاریکی» به تهیه کنندگی اسماعیل عفیفه حکایت دختری است به نام ماه تابان که در ایل بختیاری بزرگ شده است. او از سال ها پیش در پی مفقود شدن پدر و مرگ مادرش، نزد پدربزرگش که رئیس ایل بختیاری است زندگی می‌کند. عطاءالدوله پدربزرگ مادری ماه تابان پیکی را به دنبال او می‌فرستد تا به تهران برود. ماه تابان که همیشه آرزومند آگاه شدن از سرنوشت پدر بود، این موقعیت را فرصت مناسبی می می داند و علیرغم مخالفت «حیدرخان» به تهران می رود . اما حضور او در خانه اشرافی «عطاء الدوله» به مذاق دیگر ساکنین خانه خوش نمی آید. حوادثی عجیب و باورنکردنی در انتظار ماه تابان است. اتفاقات این سریال در سال های حدود ۱۳۰۷ به وقوع می‌پیوند.

سریال تلویزیونی «خانه‌ای در تاریکی » به ‌کارگردانی سعید سلطانی و در ژانر درام و تاریخی محصول سال ۱۳۸۲ است که از شبکه سه سیما پخش شده است. سلطانی پیش از این سریال موفق و پرمخاطب «پس از باران» را ساخته بود.

لادن مستوفی ، محمدعلی کشاورز ، مجید مظفری ، محمود پاک ‌نیت ، ثریا قاسمی ، فرهاد اصلانی ، فخری خوروش ، سیما تیرانداز ، اسماعیل شنگله ، جلیل فرجاد ، محرم زینال‌زاده ، آتش تقی پور و فریده سپاه‌منصور از جمله بازیگرانی هستند که در «خانه ای در تاریکی» به ایفای نقش پرداخته اند.

انتهای پیام/

نظر شما