مدیرکل ورزش و جوانان خراسان رضوی گفت: مجوز باشگاه فردی که به صاحت ائمه اطهار توهین کرده باطل می‌شود.

مجوز باشگاه فرد هتاک به ساحت ائمه(ع) باطل می‌شود

به گزارش قدس آنلاین، فرزاد فتاحی درباره هتاکی یک ورزشکار و باشگاه دار بدنسازی به ائمه اطهار اظهار کرد: متاسفانه باخبر شدیم یکی از مسئولین ورزشی در  اقدامی زشت مطالبی در خصوص تعطیلی باشگاه‌های ورزشی که توسط ستاد کرونا اعلام شده است منتشر و در صفحه مجازی خود به ساحت ائمه اطهار علیه‌السلام توهین کرده است.

وی افزود: از ابتدای امسال با توجه به شیوع ویروس کرونا تمامی باشگاه داران با ما همکاری لازم را داشتند، اما در این مورد آخر یکی از باشگاه داران مطالبی توهین‌آمیز را منتشر کرد که دل همه مسلمانان را سوزاند.

وی تصریح کرد: فرد توهین کننده هم اکنون در بازداشت به سر می‌برد و شنبه مجوز باشگاه او لغو خواهد شد هیچگاه جامعه ورزشی چنین افرادی را تایید نخواهند کرد و تمامی همکاران من و ورزشکاران از این اتفاق ناراحت هستند.

فتاحی با بیان اینکه فرهنگ و ارزش‌های دینی ما در اولویت است بیان کرد: جامعه ورزش همیشه در راستای سیاست‌های نظام بوده امیدواریم دیگر شاهد چنین مواردی نباشیم.

مدیرکل ورزش جوانان تاکید کرد: به نمایندگی از جامعه ورزشی از تمام کسانی که از این اتفاق ناراحت شدند عذرخواهی می‌کنیم و از مردم می خواهیم اجازه دهند مقام‌های قضایی این موضوع را پیگیری کنند.

منبع: صداوسیما

انتهای پیام/

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.