یکشنبه ۱۹ بهمن ۱۳۹۹ - ۱۴:۲۲

مددی:

کمیته اخلاق درباره قرارداد غفوری از استقلال توضیح خواست

مدیرعامل باشگاه استقلال گفت: از سوی کمیته اخلاق نامه‌ای در خصوص «وریا غفوری» آمده بود و از ما توضیحاتی خواسته بود. اصلاً چیزی به اسم شکایت مطرح نیست.

مددی

قدس آنلاین: «احمد مددی» امروز (یکشنبه) در گفت و گویی با اشاره به جلسه روز گذشته خود با  «محمود فکری» اظهار داشت: جلسه بسیار خوبی داشتیم. متاسفانه برخی حاشیه‌سازان می‌خواهند هر طوری شده، استقلال را به حاشیه ببرند و این در حالی است که تمام قد از ایشان حمایت می‌کنیم و از هواداران هم می‌خواهم ملعبه‌ دست بدخواهان نشوند.

وی افزود: باشگاه استقلال از وریا غفوری شکایت نکرده است و اخباری که در این باره به گوش می‌رسد به دور از واقعیت است.

مدیرعامل باشگاه استقلال خاطرنشان کرد: باشگاه استقلال موظف است پاسخ نامه نهادها و ارکان قضایی و نظارتی را بدهد. این یک رویه عمومی برای کلیه باشگاه‌هاست. از سوی کمیته اخلاق نامه‌ای در خصوص وریا آمده بود و از ما توضیحاتی خواسته بودند و ما هم توضیحاتی را ارائه دادیم. اصلا چیزی به اسم شکایت اینجا مطرح نیست. باشگاه استقلال حامی کلیه بازیکنان خود است. شایعه شکایت از وریا هم ساخته پرداخته اذهان بیمار است و باید هواداران استقلال در این قضایا باهوش باشند و در زمین حاشیه‌سازان بازی نکنند.

مددی همچنین تصریح کرد: به همه بازیکنان از ۱۲ تا ۶۷ درصد قراردادشان را پرداخت کردیم. این را هم در نظر بگیرید که رقم برخی قراردادها رشد قابل توجهی داشته در حالی که درآمدهای باشگاه تا این حد افزایش نداشته است. از طرفی تنها چند بازیکن استقلال از فصل گذشته طلب دارند که به زودی به آن‌ها هم پرداختی خواهیم داشت.

وی تاکید کرد: پنجره نقل و انتقالات نیم فصل از ۲ اسفند است و هواداران به هیچ وجه نگران نباشند. در جلسه هیات مدیره درباره نحوه تهیه و پرداخت پول بودورف تصمیمات خوبی گرفته شد و به طور قطع استقلال در نیم فصل بدون مشکل بازیکنان مد نظر کادر فنی را جذب می‌کند.

مدیرعامل استقلال همچنین در خصوص ماجرای غذای بازیکنان که حاشیه‌های زیادی ایجاد کرده است، گفت: در هیچ دوره‌ای به بازیکنان بعد از تمرین ناهار داده نمی‌شد و در دوره مدیریت فعلی این اتفاق رخ داده است. دوم اینکه نوع غذا همواره با نظر پزشک تیم انتخاب می‌شود. سوم اینکه اگر بنای صرفه‌جویی در مسائل مالی را داشتیم، تیم را یک روز زودتر به مسجد سلیمان نمی‌فرستادیم.

وی در پایان گفت: سه زمین و دو سالن در اختیار داریم. زمین تهرانسر هم از ۵ اسفند دوباره در اختیار ما قرار می‌گیرد و درباره گلایه‌های بازیکنان در خصوص شرایط زمین انقلاب هم بنده از «پرویز مظلومی» و مسئول نگهداری چمن این زمین توضیحات خواسته‌ام.

انتهای پیام/

برچسب‌ها

نظر شما