چهارشنبه ۲۲ بهمن ۱۳۹۹ - ۱۰:۰۳

آئین گرامیداشت سالروز پیروزی انقلاب اسلامی در مشهد آغاز شد

آئین گرامیداشت ۲۲ بهمن، سالروز پیروزی انقلاب اسلامی

آئین گرامیداشت ۲۲ بهمن، سالروز پیروزی انقلاب اسلامی از صبح امروز در قالبی متفاوت و به شکل رژه موتوری و خودرویی ساعت ۹ در مشهد آغاز شد.

به گزارش قدس آنلاین، امسال بر اساس مصوبه ستاد ملی کرونا و با هدف پیشگیری از شیوع ویروس همه گیر کرونا، هیچ گونه تجمع و راهپیمایی به مناسبت ۲۲ بهمن در کشور برگزار نشد و حرکت با خودروهای شخصی در مسیرهای از پیش تعیین شده و فعالیت در فضای مجازی جایگزین آئینها و راهپیمایی‌های سراسری سالهای قبل شد.

این مراسم متفاوت در مشهد با حضور حدود ۵۰۰ نفر از اقشار مختلف و جانمایی همین تعداد صندلی با رعایت فاصله گذاری اجتماعی و سایر شیوه نامه های بهداشتی از میدان بیت المقدس آغاز شد.

این آیین ملی پس از قرائت قرآن و سرود ملی جمهوری اسلامی ایران و با حضور استاندار خراسان رضوی و سایر مقامات اجرایی و نظامی و رژه یگانهای موتور سوار نیروی انتظامی و بسیج آغاز شد.

آغاز ورود خودروها و رژه موتوری به این مراسم از انتهای خیابان امام رضا (ع)،  پایانه مسافربری مشهد، بلوار جمهوری اسلامی و خیابان خرمشهر مشخص شده است.

همچنین علاوه بر جمعیت مردمی حاضر در مراسم بیش از ۳۰۰ موتورسیکلت از یگانهای موتوری نیروی انتظامی و بسیج در مراسم به حرکت در آمدند.

منبع: ایرنا

انتهای خبر/

ارسال نظر

شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.