دوشنبه ۱۸ اسفند ۱۳۹۹ - ۱۱:۴۱

ابتلای ۱۸نفر در استان یزد به کرونای انگلیسی

یزد – معاون درمان دانشگاه علوم پزشکی استان از انتشار کرونای جهش یافته دراستان یزد خبرداد و گفت : در حال حاضر۱۸نفر دراستان به کرونای انگلیسی مبتلا شده اند.

کرونای انگلیسی

به گزارش خبرنگارقدس آنلاین، محمود نوری شادکام درگفتگو با خبرنگارما درخصوص آخرین وضعیت بیماران کرونایی دراستان اظهارداشت: در شبانه روز گذشته براساس معیارهای قطعی تشخیصی ۱۸نفر از شهروندان در استان به کرونای انگلیسی مبتلا شده اند.

وی افزود : هم اکنون بیش از ۱۳۵ بیمارمشکوک به کووید ۱۹دربیمارستان های استان بستری هستند که از این تعداد ۳۵ نفردر بخش مراقبت های ویژه بستری هستند.

  نوری شادکام تصریح کرد : افراد شناسایی شده بیشتر در شهرستانهای یزد، اردکان، میبد ،ابرکوه و خاتم  بوده و که با رعایت نشدن دستور العمل های بهداشتی احتمال شیوع در دیگر شهرها نیز وجود دارد.

معاون درمان دانشگاه علوم پزشکی استان گفت: با توجه به شیوع گسترده این بیماری وعلی رغم تاکید بسیار کادر درمان ، بازهم برخی افراد به دستورالعمل های بهداشتی توجه نمی کنند و ما برای کنترل این بیماری در استان، به همکاری همه مردم نیاز داریم و افراد از حضور بی مورد درشهرخودداری کرده و با در خانه ماندن یاری گر کادر درمان باشند.

نظر شما