پنجشنبه ۲۱ اسفند ۱۳۹۹ - ۰۹:۱۰

تعدد آثار ارسالی اختتامیه جشنواره رسانه‌ای ابوذر خراسان رضوی را به تأخیر انداخت/ ۲۷ اسفندماه معرفی نفرات برتر

جشنواره ابوذر

دبیر شورای سیاست‌گذاری جشنواره رسانه‌ای ابوذر خراسان رضوی با اشاره به تعدد و حجم بالای آثار رسیده به دبیرخانه جشنواره گفت:آئین اختتامیه پنجمین جشنواره رسانه‌ای ابوذر خراسان رضوی با معرفی نفرات برگزیده، ۲۷ اسفند ماه در مشهد برگزار می‌شود.

به گزارش قدس آنلاین،  عباس محمدیان در مشهد اظهار کرد: اگرچه پیش‌ازاین قرار بود آئین اختتامیه پنجمین جشنواره رسانه‌ای ابوذر خراسان رضوی هم‌زمان با مبعث حضرت رسول اکرم(ص) در مشهد برگزار شود، اما به دلیل حجم گسترده و تعداد زیاد آثار ارسالی این مهم به تأخیر افتاد.

دبیر شورای سیاست‌گذاری جشنواره رسانه‌ای ابوذر خراسان رضوی با اشاره به ۲ روز تمدید مهلت ارسال آثار افزود: آثار ارسالی به پنجمین دوره این جشنواره نسبت به ادوار گذشته، افزایش چشمگیری داشته است به‌طوری‌که شاهد حضور پررنگ خبرنگاران و فعالان رسانه و فضای مجازی از مشهد و شهرستان‌های خراسان رضوی بودیم.

محمدیان با تأکید بر اینکه به دلیل شرایط کرونایی، در امر برگزاری آئین اختتامیه با محدودیت‌هایی به لحاظ پذیرش دعوت‌شدگان مواجه هستیم، یادآور شد: آئین معرفی برگزیدگان جشنواره ۲۷ اسفندماه با حضور میهمانان و مسئولان کشوری و استانی برگزار می‌شود که متعاقباً جزئیات و نحوه دعوت نیز اطلاع‌رسانی خواهد شد.

منبع: فارس

انتهای خبر/

ارسال نظر

شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.