سه‌شنبه ۱۰ فروردین ۱۴۰۰ - ۱۷:۵۰

نایب رئیس فدراسیون فوتبال:

اتفاقی را در این ۴ سال رقم می‌زنیم که در عمر خود ندیده باشید

نایب رئیس فدراسیون فوتبال گفت که در چهار سال فعالیت شهاب‌الدین عزیزی خادم،‌ مدیران فدراسیون اتفاقات بی‌سابقه‌ای را رقم می‌زنند.

سیده شهره موسوی

قدس آنلاین؛ سیده شهره موسوی درباره وضعیت فوتبال ایران در سال ۱۴۰۰ اظهار داشت: فوتبال ایران روزهای عالی در پیش دارد و ما مثبت فکر می‌کنیم. ان‌شاءالله اتفاقات خوبی رقم می‌زنیم و اتفاقات خوبی پیش می‌آید.

وی در مورد اینکه تیم ملی ایران باید برای ادامه مسابقات مقدماتی جام جهانی ۲۰۲۲ قطر به بحرین برود، بیان کرد: مهم این است که بازیکنان ما قدرتمندانه در هر میدانی می‌توانند برنده از زمین خارج شوند و فرقی نمی‌کند در ایران باشد یا بحرین. ما به قدرت بازیکنان تیم ملی معتقد هستیم و فکر می‌کنم آنها هر جای دنیا که به میدان بروند، می‌توانند پرچم جمهوری اسلامی را با اقتدار به اهتزاز دربیاورند.

نایب رئیس فدراسیون فوتبال راجع به وضعیت مالی فدراسیون گفت: همه چیز عالی است. اتفاقات خوبی در راه است و مثبت فکر کنید.

موسوی درباره اینکه داوران هنوز حقوق این فصل خود را دریافت نکرده‌اند، خاطرنشان کرد: می‌گیرند! همه چیز را می‌گیرند و شما نگران نباشید.

وی در پاسخ به این پرسش که با سابقه او، چقدر می‌توان به انجام حرکتی توسط فدراسیون فوتبال برای ریشه‌کن شدن مشکلات مالی امیدوار بود، تصریح کرد: فدراسیون حرکات خوب خود را آغاز کرده است. حتماً در این چهار سال، اتفاقی رقم می‌زنیم که در عمر خود ندیده باشید.

انتهای پیام/

نظرات مخاطبان 0 1

 • ۱۴۰۰-۰۱-۱۱ ۰۳:۱۹ 0 0

  """ داوران هنوز حقوق این فصل خود را دریافت نکرده‌اند، خاطرنشان کرد: می‌گیرند! همه چیز را می‌گیرند و شما نگران نباشید.""
  این هم جز همان قولهایی که برجام ایران را بهشت می کند بشرطی ارتش را منحل کنیم و همه تاسیسات هسته ای را بتون بریزیم و وووو
   تجویز روحانی به بز گرسنه
  بزک نمیر بهار میاد.    خربزه و خیار میاد
  
                

نظر شما