سرمربی تراکتور می‌گوید تیمش فردا بازی خوبی را برابر میزبان اماراتی انجام می‌دهد.

خطیبی: یک بازی زیبا از تراکتور برابر شارجه خواهید دید

قدس آنلاین: رسول خطیبی سرمربی تراکتور در نشست خبری پیش از دیدار با شارجه امارات گفت: طبق برنامه‌ریزی که برای این مسابقات کردیم، بازی به بازی پیش می‌رویم. شارجه مربی خوبی دارد که تیم خوبی را جمع کرده است. با بچه‌های آنالیز، شناخت خوبی از آن‌ها به دست آورده‌ایم و نقاط قوت و ضعفشان را شناسایی کردیم. قطعا یک بازی زیبا از تراکتور برابر شارجه خواهید دید.
وی ادامه داد: مشخص شد که گروه ما، سخت‌ترین گروه مسابقات است و همه تیم‌ها شانس دارند و هر تیمی اشتباه کمتر کند، صعود خواهد کرد. زمانی که من در شارجه بازی می‌کردم، تیم خوبی داشتیم و کاپیتان ما هم عبدالعزیز بود. او از لحاظ فوتبالی و شخصیتی، از بهترین‌ها بود و تیم را خوب اداره می‌کرد. اکنون هم در قامت سرمربی تیم شارجه است. از زمانی که سرمربی شده، نتایج خوبی گرفته است و امیدوارم به غیر از بازی فردا، در همه بازی‌ها موفق باشد.

خطیبی در خصوص غیبت شجاعی در بازی قبل گفت: همه بازیکنان ما، بازیکنان بزرگی هستند و هر کدام شرایط خوبی در تمرینات دارند. نمی‌توانیم بازی کردن همه را تصمین کنیم. آرایش تیم ما با توجه به حریفمان مشخص می‌شود و فردا اعلام می‌کنیم چه بازیکنانی در ترکیب اصلی تیم خواهند بود. 

دژاگه: بازی سختی داریم

اشکان دژاگه، در نشست خبری پیش از دیدار این تیم برابر تراکتور اظهار کرد: فردا بازی سختی داریم. پرفشار بودن و فشرده بودن بازی‌ها، آن‌ها را سخت می‌کند. یک بازی زیبا برابر پاختاکور داشتیم و کیفیت خودمان را نشان دادیم. در این مسابقات و به دلیل فشردگی آن، تیمی که کمتر اشتباه کند، تمرکز بالایی داشته باشد و ریکاوری خوبی کند، صعودکننده است. امیدوارم عملکرد خوبی برابر شارجه داشته باشیم.
وی ادامه داد: باتجربه‌ای که دارم سعی می‌کنم هم در بازی‌ها و هم در تمرینات به بازیکنان جوان کمک کنم. در بازی قبل فشار روی ما بود. در این بازی‌ها باید باهوش بازی کنی و تمرکز را از دست ندهی. طبیعی است که به آن‌ها کمک می‌کنم. ممکن است ۲ بر صفر جلو باشی و نتیجه را از دست بدهی پس این مسابقات را نباید ساده گرفت و من هم سعی می‌کنم از تجربه خودم به بازیکنان جوان انتقال دهم. البته فقط من نیستم و کادر فنی، بازیکنان و حتی تدارکات هم برای تیم زحمت می‌کشند.

انتهای پیام

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.