«شیر» ساخته ۲۰۲۰ کشور فرانسه و به کارگردانی دنی بون، کمدین و کارگردان شناخته شده فرانسوی است.

رضا عطاران با "بزنگاه" واردِ کنداکتور شد/ پخش فیلم کمدی "شیر" برای نخستین‌بار

به گزارش قدس آنلاین، در بسته خبری امروز رادیو و تلویزیون خبرهایی از ویژه‌های شبکه‌های استانی صداوسیما، مجموعه داستانی جدید شبکه قرآن، تغییر کنداکتور شبکه تماشا با سریال‌هایی همچون "بزنگاه" رضا عطاران، فیلم جدید شبکه نمایش و دو اثر سیاه‌بازی رادیو نمایش به همراه جزئیات آمده است:

پخش 31 هزار دقیقه برنامه رادیویی و تلویزیونی

همزمان با روزهای پایانی ماه مبارک رمضان و حلول ماه شوال و عید سعید فطر، صدا و سیمای مراکز برای این عید فرخنده، تدارک وسیعی دیده و برنامه‌های رادیویی و تلویزیونی گوناگونی را روانه آنتن می‌کنند که به صورت تولیدی یا زنده پخش خواهد شد.

در مجموع 88 برنامه توسط سیمای مراکز برای عید فطر امسال تدارک دیده شده که با مدت زمان 7 هزار و 370 دقیقه روی آنتن می‌روند.

40 شبکه رادیویی استانی و شهری نیز همزمان با عید سعید فطر به مدت دو روز ویژه برنامه‌هایی را با درون مایه‌های شاد و مفرح پخش خواهند کرد که مدت زمان کلی آن‌ها به 400 ساعت می‌رسد.

پخش مجموعه داستانی «رایحه» از شبکه قرآن

مجموعه 30 قسمتی «رایحه» کاری است از گروه علوم قرآنی شبکه قرآن و معارف سیما که از شنبه 25 اردیبهشت روی آنتن می‌رود و هر قسمت دارای داستان مجزا و منحصر به همان موضوع است‌.

مجموعه‌هایی خاطره انگیز در شبکه تماشا

با پایان ماه مبارک رمضان و حلول ماه شوال ، مجموعه های شبکه تماشا، نو می‌شوند.

بر این اساس مجموعه‌های "دور دست‌ها" از 23 اردیبهشت‌ماه و در ساعت 18 و "خانواده جدید" ، از 25 اردیبهشت ساعت 19 روی آنتن این شبکه می‌روند.

سریال "بزنگاه" رضا عطاران از 26 اردیبهشت‌ماه ساعت 20 و سریال "بیگانه‌ای با من است" از امشب، 21 اردیبهشت ماه ساعت 21 خواهد بود. " توطئه در 365 روز" نیز از 22 اردیبهشت‌ماه و در ساعت 22 روی آنتن خواهد رفت.

پخش فیلم جدید «شیر»، برای نخستین بار از شبکه نمایش

فیلم جدید «شیر»، برای نخستین بار چهارشنبه 22 اردیبهشت‌ماه، ساعت 23 از شبکه نمایش پخش می‌شود.

«شیر» ساخته 2020 کشور فرانسه و به کارگردانی دنی بون، کمدین و کارگردان شناخته شده فرانسوی است. این فیلم کمدی چهارشنبه 22 اردیبهشت و به مناسبت عید فطر، ساعت 23 از شبکه نمایش پخش خواهد شد.

صداوسیما سراغ سیاه بازی های سعدی افشار رفت

همزمان با فرا رسیدن عید سعید فطر، دو اثر سیاه بازی «ریش تراش» و «بخشش» از زنده یاد سعدی افشار ساعت 21 روز پنجشنبه و جمعه 23 و 24 اردیبهشت‌ماه روی آنتن رادیو نمایش می‌رود.

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.