ابراهیم رئیسی در پیامی تصریح کرد: موشک‌های مقاومت، شکنندگی امنیت شیشه رژیم اشغالگر صهیونیستی را بیشتر از هر زمان دیگری نمایان ساخت و اراده مستحکم فلسطینی ها بر سامانه های چند لایه پدافندی صهیونیستها غلبه کرد.

رئیسی: موشک‌های مقاومت، شکنندگی رژیم صهیونیستی را بیشتر از هر زمان دیگری نمایان ساخت

سیدابراهیم رئیسی  پیامی به مناسبت پیروزی مردم مظلوم فلسطین در جنگ یازده روزه رژیم صهیونیستی منتشر کرد که متن آن به شرح زیر است:

بسم الله الرحمن الرحیم 

ملت مظلوم و مقاومت قهرمان فلسطین بار دیگر در آزمونی بزرگ و سرنوشت ساز خوش درخشیدند و رژیم اشغالگر صهیونیستی را یک گام دیگر در مسیر آرمان بلند آزادسازی قدس شریف وادار به عقب نشینی نمودند. اقدامات جنایتکارانه رژیم اشغالگر در غزه و به خاک و خون کشیدن کودکان و زنان و مردان فلسطینی، اگر چه نمایانگر سبعیت و ددمنشی صهیونیستهای مجرم و جنایتکار، نقض فاحش حقوق بشر و مظلومیت مردم بی پناه غزه و کرانه باختری است اما، ناجی رژیم جعلی و رو به زوال صهیونیستی، پایان‌بخش روند قهقرایی و عقب نشینی های پی در پی آن نیست.

مقاومت فلسطین در غزه و جوانان فلسطینی در کرانه باختری و اراضی ۱۹۴۸ ، با تمسک به آرمان قدس شریف و مسجدالاقصی، حول محور هویت واحد و یکپارچه فلسطینی، توانستند پیروزی بزرگی را برای امت اسلامی و عربی به ارمغان آورند، مایه آبروی مسلمانان و آزادی خواهان جهان شوند و دولت های سازشکار که مدتی است برای عادی سازی روابط با این رژیم کودککش مسابقه می دهند را بیش از پیش شرمسار سازند. 

موشک‌های مقاومت، شکنندگی امنیت شیشه رژیم اشغالگر صهیونیستی را بیشتر از هر زمان دیگری نمایان ساخت و اراده مستحکم فلسطینی ها بر سامانه های چند لایه پدافندی صهیونیستها غلبه کرد و انگاره شکست ناپذیری اسرائیل را به یک گمان باطل و بی اساس تبدیل نمود. در این شرایط دولت بی هویت تل آویو ادامه جنگ را مایه رسوایی بیشتر در داخل سرزمین های اشغالی و خارج از آن دید و با تسلیم در برابر مقاومت مردم فلسطین، در پذیرش آتش بس پیش قدم شد.

 ملت فلسطین پیروز بلامنازع این میدان است و این مسیر را تا تحقق کامل اهداف خود برای آزادسازی سرزمین فلسطین از نهر تا بحر ادامه خواهد داد. 

اکنون ملت بزرگ فلسطین به برکت این تفکر و به مدد برادر عزیز و شهید بزرگوارمان حاج قاسم عزیز طعم شیرین پیروزی را چشیده‌اند و اراده قوی آزادگان فلسطین این رژیم سفاک را وادار به پذیرش خواست‌های ملت مستضعف اما مقام فلسطین نموده‌اند.

لازم است مسلمانان جهان و دولت های اسلامی و عربی به وظیفه انسانی و اسلامی خود در قبال ملت فلسطین و قبله اول مسلمانان عمل کنند و از حمایت ملت مظلوم و در عین حال مقتدر فلسطین دریغ ننمایند. جمهوری اسلامی ایران مانند گذشته پشتیبانی و حمایت همه جانبه از فلسطین را وظیفه خود می داند و بر هم افزایی کشورهای اسلامی در این زمینه به ویژه در روند بازسازی و امداد تاکید می‌نماید.

منبع: خبرگزاری فارس

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.