چهارشنبه ۱۹ خرداد ۱۴۰۰ - ۱۸:۲۷

رئیس ستاد آیین‌های فاطمی آستان مقدس حضرت معصومه(س) خبرداد؛

آغاز جشن‌های دهه کرامت با سخنرانی تولیت حرم امام رضا(ع) در قم

هادی محمودنژاد از برگزاری آیین خطبه‌خوانی خادمان در سالروز میلاد حضرت معصومه سلام‌الله علیها همراه با افتتاحیه جشن‌های دهه کرامت خبرداد و گفت: در این مراسم حجت‌الاسلام والمسلمین مروی سخنرانی و سید مهدی میرداماد مداحی خواهد کرد.

وفات حضرت معصومه

به گزارش قدس آنلاین و به نقل از پایگاه خبری آستان حضرت معصومه سلام‌الله علیها، هادی محمودنژاد در نشست خبری اعلام برنامه‌های دهه کرامت که در سالن جلسات پژوهشکده علامه طباطبایی(ره) برگزار شد، با اشاره به برگزاری جشن‌های مختلف به مناسبت میلاد حضرت معصومه سلام‌الله علیها و میلاد امام رضا علیه‌السلام اظهار کرد: تلاش ما بر این است که برنامه‌های دهه کرامت با رعایت کامل شیوه‌نامه‌های بهداشتی دنبال شود.

وی با بیان اینکه خادمان آستان مقدس بانوی کرامت در طول دوران کرونا بر رعایت شیوه‌نامه‌های بهداشتی تاکید ویژه داشته‌اند، عنوان کرد: به دنبال برگزاری برنامه‌های دهه مبارک کرامت با کیفیت مطلوب و فرهنگ‌سازی رعایت شیوه‌نامه‌ها در جامعه و سایر آستان‌ها هستیم.

رئیس ستاد آیین‌های فاطمی آستان بانوی کرامت با اشاره به اینکه برنامه اطعام در دهه کرامت نیز توصیه آیت‌الله سعیدی تولیت آستان مقدس بوده است، گفت: توصیه ایشان این بوده است که این ایام را فقط با برگزاری برنامه‌های فرهنگی و مراسمی به اتمام نرسانیم بلکه به موضوع اطعام و بسته‌های معیشتی نیز توجه داشته باشیم.

محمودنژاد از ارائه خدمات ویژه پزشکی در درمانگاه حرم حضرت معصومه سلام‌الله علیها خبرداد و گفت: در کنار خدمات فرهنگی، به ارائه خدمات رفاهی نیز به صورت ویژه توجه شده است.

معاون اجرایی آستان مقدس ادامه داد: آیین خطبه‌خوانی خادمان در روز میلاد حضرت معصومه سلام‌الله علیها همراه با ویژه برنامه افتتاحیه جشن‌های دهه کرامت با سخنرانی حجت‌الاسلام والمسلمین مروی تولیت آستان قدس رضوی و مداحی سید مهدی میرداماد و قرائت خطبه توسط عباس حیدرزاده در صحن صاحب‌الزمان(عج) با پخش از شبکه‌های قم، قرآن، شبکه‌های بین‌المللی و فضای مجازی برگزار خواهد شد.

انتهای پیام/

نظر شما