یکشنبه ۳۰ خرداد ۱۴۰۰ - ۱۲:۲۱

بر اساس رای هیات عالی انتظامی سازمان نظام پزشکی اعلام شد

محرومیت یک ساله "روازاده " از حرفه پزشکی و وابسته در کل کشور

پزشکی

بنابر اعلام روابط عمومی سازمان نظام پزشکی، حسین روازاده معروف به" حکیم روازاده" بر اساس رای هیات عالی انتظامی سازمان نظام پزشکی به یک سال محرومیت از اشتغال به حرفه پزشکی و وابسته در کل کشور محکوم شد.

قدس آنلاین؛ بنابر اعلام روابط عمومی سازمان نظام پزشکی، حسین روازاده معروف به" حکیم روازاده" بر اساس رای هیات عالی انتظامی سازمان نظام پزشکی به یک سال محرومیت از اشتغال به حرفه پزشکی و وابسته در کل کشور محکوم شد.

به گزارش ایسنا ؛ در متن نامه دکتر فتاحی معاون انتظامی سازمان نظام پزشکی خطاب به دکتر قاسم جان بابایی - معاون درمان وزارت بهداشت مبنی بر محکومیت «حسین روازاده» آمده است:«  به پیوست تصویر رأی قطعی به شماره کلاسه ۱۹۸/۵۹/۸۱۱۰ مورخ ۹۸.۰۹.۰۶ هیات عالی انتظامی نظام پزشکی در خصوص آقای دکتر حسن روازاده  به شماره عضویت ۵۸۲۹۰ مبنی بر یک سال محرومیت از اشتغال به حرفه پزشکی و وابسته در کل کشور به پیوست ارسال می گردد. خواهشمند است دستور فرمائید رأی مذکور از تاریخ ۰۱/۰۴/ ۱۴۰۰ازطریق دانشگاه های علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی سراسر کشور و سازمانهای  بیمه گر  مورد اقدام قرار گرفته و از اقدام  اجرایی انجام شده این سازمان را مطلع فرمایند. »

ارسال نظر

شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.