دوشنبه ۳۱ خرداد ۱۴۰۰ - ۱۲:۱۸

پروازهای روسیه لغو نشده است

سخنگوی سازمان هواپیمایی کشور گفت: هیچ یک از پروازهای روسیه لغو نشده و ما آمادگی کامل برای اجرای مصوبات ستاد ملی مقابله با کرونا داریم.

هواپیما

به گزارش قدس آنلاین محمد حسن ذیبخش با بیان اینکه هیچ کدام از پروازهای روسیه لغو نشده است، گفت: خبر لغو پروازهای روسیه را تکذیب می‌کنم چرا که تاکنون هیچ مصوبه‌ای از سوی ستاد ملی مقابله با کرونا به ما ابلاغ نشده است.

او ادامه داد: سازمان هواپیمایی کشور آمادگی کامل برای لغو و یا توقف پروازها به روسیه را دارد ولی تاکنون هیچ مصوبه‌ای به ما ارائه نشده است.

براساس این گزارش سعید نمکی وزیر بهداشت در نامه‌ای به سخنگوی ستاد ملی مقابله با کرونا، بر ضرورت طرح موضوع و اخذ تصمیمات فوری در مورد توقف پروازها به مقصد مسکو و بالعکس در جلسه کمیته امنیتی-اجتماعی ستاد ملی مقابله با کرونا، تاکید کرد.

در ادامه این مکاتبه آمده است: «باتوجه به گزارشات واصله از کشور روسیه در خصوص شیوع بیماری COVID-۱۹ ضروری است، موضوع توقف پروازها به مقصد مسکو و بالعکس سریعا در جلسه کمیته امنیتی-اجتماعی ستاد ملی مقابله با کرونا مطرح و تصمیمات فوری اتخاذ شود.»

گفتنی است، با توجه به بازی‌های یورو ۲۰۲۰ بسیاری از مسافران ایرانی برای تماشای این بازی‌ها به این کشور سفر کرده‌اند؛ این در حالی است که روز گذشته دبیر انجمن صنفی دفاتر خدمات مسافرتی اعلام کرده بود که مسافران ایرانی تنها از طریق Fan ID به این کشور سفر می‌کنند.

انتهای پیام/

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان

نظر شما