باشگاه پرسپولیس با تأمین بودجه لازم در خصوص پرداختی به بوژیدار رادوشوویچ در انتظار بازگشت این دروازه بان و پایان دادن به این ماجراست.

ماجرای پرسپولیس و رادوشوویچ به کجا رسید؟

قدس آنلاین: بوژیدار رادوشوویچ گلر کروات پرسپولیس که چندی پیش با سود بردن از تعطیلات لیگ راهی کشورش شده بود، در ادامه با ادعای مربوط به عدم پرداخت مطالباتش به ایران بازنگشت و در انتظار مشخص شدن وضعیت قراردادی خود با سرخ‌هاست.

این در حالیست که طی چند وقت اخیر باشگاه پرسپولیس علیرغم مشکلات مالی که داشته، برای اینکه درگیر پرونده مالی سنگینی در فیفا نشود اقدام به تامین بودجه ارزی برای پرداخت مطالبات بوژیدار رادوشوویچ کرده و در سایت رسمی این باشگاه و مکاتباتی که با وکیل وی داشته نیز این موضوع را اعلام کرده تا او در بازگشت به تهران و حضور در دفتر باشگاه مطالبات خود را دریافت کند.

بوژیدار رادوشوویچ اما در اقدامی عجیب با رد ادعاهای باشگاه پرسپولیس از بازگشت در این شرایط صرفنظر کرده و به نظر می‌رسد با اهرم شکایت به فیفا و تجربه مناسبی که وکیل وی (کاستلو) در این زمینه تاکنون در پرونده‌های مربوط به بودیمیر و میلیچ و النصر دنبال کرده، قصد دارد با طی کردن مراحل قانونی به خواسته خود دست یابد و سرخ‌ها را در قبال قرارداد فصول آتی نیز به دردسر بیندازد.

باشگاه پرسپولیس اما بار دیگر با اعلام موضوع مربوط به تامین منابع و در اختیار داشتن مبلغ مدنظر این گلر کروات، از وی دعوت کرده تا با حضور در ساختمان باشگاه آن را دریافت کند.

256 251

منبع: خبر آنلاین

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.