شنبه ۱۹ تیر ۱۴۰۰ - ۱۱:۵۳

احضار وزرای نفت و نیرو به کمیسیون اصل نود

پژمانفر

رئیس کمیسیون اصل نود مجلس از احضار وزرای نیرو و نفت به این کمیسیون برای ارائه گزارش درباره مسائل مختلف از جمله بحث برق در حوزه وزارت نیرو و پالایشگاه ستاره خلیج فارس در حوزه وزارت نفت خبر داد.

قدس آنلاین: حجت‌الاسلام نصرالله پژمان‌فر نماینده مردم مشهد  گفت: دومین جلسه کمیسیون اصل ۹۰ با رضا اردکانیان وزیر نیرو درباره موضوع برق فردا یکشنبه ۲۰ تیرماه برگزار می‌شود.

وی افزود: پیش از این در جلسه دیگری حدود یک‌ماه قبل مشکلات حوزه برق با حضور وزیر نیرو در کمیسیون اصل ۹۰ مورد بحث و بررسی قرار گرفته بود و فردا بناست تا وزیر گزارش اقداماتی که قرار بود در این حوزه توسط وزارت نیرو انجام شود را ارائه کند.  

رئیس کمیسیون اصل نود مجلس اظهار داشت:‌ همچنین کمیسیون اصل نود در روز دوشنبه ۲۱ تیرماه جلسه‌ای را با با بیژن نامدار زنگنه وزیر نفت خواهد داشت که در این جلسه بناست تا موضوعات مربوط به مشکلات پیش آمده برای پالایشگاه ستاره خلیج فارس و موضوعات دیگر مطرح شود و وزیر گزارشات و پاسخ‌های لازم را در این زمینه ارائه کند.  

پژمان‌فر خاطرنشان کرد: علاوه بر این در جلسه دیگری در روز دوشنبه ۲۱ تیرماه با حضور معاونین وزارت راه و شهرسازی موضوع سامانه املاک و اسکان و میزان پیشرفت کار در راه‌اندازی این سامانه مورد بررسی قرار خواهد گرفت و معاونین وزارت راه گزارشات خود را در خصوص این موضوع ارائه خواهند کرد.

انتهای پیام/

منبع: خبرگزاری فارس

ارسال نظر

شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.