دوشنبه ۱۵ شهریور ۱۴۰۰ - ۱۵:۴۳

مظاهری قراردادش را با استقلال فسخ کرد

رشید مظاهری سنگربان استقلال که به دلیل عدم دریافت مطالباتش از سفر به امارات خودداری کرده بود، قراردادش را با این تیم فسخ کرد.

رشید مظاهری

به گزارش قدس آنلاین، در حالیکه کاروان استقلال در امارات به سر می برد، حواشی پیرامون این باشگاه پیش از دیدار برابر الهلال به اوج خود رسیده و پس از اینکه رشید مظاهری، محمدحسین مرادمند و محمد دانشگر روز گذشته از سفر به دبی خودداری کرده بودند، حالا خبر می رسد که گلر آبی پوشان قراردادش را با این تیم فسخ کرده است.
مظاهری که طی هفته های گذشته جلسات فراوانی را به همراه وکیلش با احمد مددی مدیرعامل استقلال برگزار کرد، با مدیران باشگاه به توافق دست پیدا نکرد. قول ها و وعده هایی که مدیران باشگاه برای پرداخت مطالبات این دروازه بان داده بودند عملی نشد و با این وجود، مظاهری تصمیم گرفت تا در تمرینات تیمش حضور پیدا کند.
گلر آبی ها حتی در این زمینه نیز یک پست اینستاگرامی منتشر و اعلام کرد که قصد دارد به فوتبالش در استقلال ادامه دهد. اما روز گذشته این دروازه بان در حاشیه آخرین تمرین تیم در تهران از پرویز مظلومی عضو هیئت مدیره باشگاه خواست تا به مشکلات مالی بازیکنان توجه کنند که این بار نیز از سوی مظلومی، تنها قول هایی مبنی بر پرداخت مطالبات طی روزهای آینده داده شد.
حالا مظاهری پس از اینکه از حضور در فرودگاه و سفر به دبی خودداری کرده بود، علاوه بر حذف پست اینستاگرامی که مبنی بر ماندنش در استقلال منتشر کرده بود، قراردادش را نیز به صورت یک طرفه فسخ کرده است تا بدین ترتیب به نظر برسد او و استقلال به پایان کار خود رسیده اند.

نظر شما