یکشنبه ۲۱ شهریور ۱۴۰۰ - ۱۵:۳۳

پاشازاده: نقش معاون ورزشی باید مثل نقش ندود و کان بشود

معاون ورزشی جدید باشگاه استقلال گفت: پاول ندود در یوونتوس، اولیور کان در بایرن مونیخ و لئوناردو در پاریس سن ژرمن همه در پست معاون ورزشی باشگاه های خود نقشی تعیین کننده دارند.

مهدی پاشازاده

به گزارش قدس آنلاین، مهدی پاشازاده در خصوص انتخابش به عنوان معاون ورزشی باشگاه استقلال اظهار داشت: خیلی خوشحالم که در این شرایط می توانم به استقلال خدمت کنم. استقلال خانه من است و از اینکه بتوانم به هر شکلی به تیمی که در آن بزرگ شده ام خدمت کنم خوشحال می شوم.

وی افزود: از روز گذشته تعداد زیادی از هواداران را در کوچه و خیابان دیده ام و خیلی ها ابراز لطف داشتند، امیدوارم بتوانم  به بهترین شکل ممکن به استقلال خدمت کنم.

معاون ورزشی باشگاه استقلال در خصوص اینکه آیا شرح وظایف وی در باشگاه مشخص شده است یا خیر عنوان کرد: واقعیت این است که این پست در فوتبال ایران تعریف نشده است. در اکثر باشگاه های معتبر دنیا معاون ورزشی نقشی تعیین کننده دارد. مثلا پاول ندود در یوونتوس، اولیور کان در بایرن مونیخ و لئوناردو در پاریس سن ژرمن همه معاون ورزشی باشگاه های خود بوده و هستند.

پاشازاده تاکید کرد: در ایران هم این پست باید به خوبی جا بیفتد. هدف من این است که کارها خوب پیش برود. قطعا اگر هماهنگی خوبی به وجود بیاید باشگاه و تیم روی نوار موفقیت گام بر خواهند داشت.

وی در خصوص دیدار استقلال و الهلال عنوان کرد: بازی برای هر دو تیم سخت است. الهلال تیمی قدرتمند در سطح اول فوتبال قاره محسوب می شود اما فراموش نکنید استقلال هم تیمی پرآواره است. من امیدوارم بازی خوبی از آب در بیاید و بهتریین نتیجه برای تیم ما کسب شود.

نظر شما