۲۸ شهریور ۱۴۰۰ - ۱۵:۲۰
کد خبر: 769606

سرمربی باشگاه پورتو در خصوص ترکیب احتمالی در بازی امشب مقابل موریرنسه اظهار داشت که شاید ستاره کشورمان نیمکت نشین شود.

کونسیسائو: شاید طارمی امشب نیمکت‌نشین شود

به گزارش قدس آنلاین، پورتو برای نزدیک شدن به بنفیکا و صدر جدول نیازمند امتیاز و پیروزی است. اتفاقی که در دیدار مقابل اسپورتینگ و ماریتیمو رخ نداد تا پورتو با ۵ بازی و ۱۱ امتیاز در رده سوم جدول قرار گیرد. بنفیکا اکنون تنها تیم پرتغال است که با هدایت «ژرژ خسوس» با ۱۵ امتیاز صدر جدول را تصاحب کرده است.

از طرف دیگر مهدی طارمی در ۶ بازی برای پورتو در یک بازی موفق به گلزنی شده است. او البته چهارشنبه مقابل اتلتیکومادرید در لیگ قهرمانان اروپا یک گل به ثمر رساند که داور مسابقه آن را نپذیرفت.

امروز در چارچوب هفته ششم لیگ پرتغال، پورتو در ورزشگاه دراگا میزبان موریرنسه است. در نشست خبری پیش از این بازی کونسیسائو صحبت هایی کرد که بوی نیمکت نشینی طارمی را می داد.

سرمربی پورتو در خصوص نبود «تونی مارتینز» که در بازی قبل از زمین مسابقه اخراج شد، گفت: په په می‌تواند یک گزینه برای ما باشد. همچنین مثل لوئیز دیاز و فابیو ویرا. اگر یادتان باشد در بازی مقابل لیون، ویرا در نقش مهاجم دوم بسیار خوب کار کرد. ما البته «اوانیلسون» هم داریم.

وی ادامه داد: البته چند ایده دیگر نیز وجود ندارد. مهاجم اول در این بازی اوانیلیسون است و نه طارمی. چیدن بازیکنان به من مربوط می شود و من می خواهم با توجه به استراتژی ام ، ترکیب را مشخص کنم. آنها ساختار دفاعی منظم و خوبی دارند که باید برای شکستن آنها برنامه ریزی کرد.

با توجه به صحبت های کونسیسائو به نظر می رسد شاید طارمی در این بازی از روی نیمکت کار را آغاز کند. البته طارمی دونده ترین بازیکن لیگ قهرمانان اروپا نیز شناخته شد و شاید این سرمربی بخواهد در این بازی از انرژی بیشتری استفاده کند. باید دید آیا طارمی موفق خواهد شد مقابل این تیم گلزنی کند و تیمش را برای رسیدن به صدر یاری دهد؟

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.