دوشنبه ۲۹ شهریور ۱۴۰۰ - ۱۵:۲۷

رشیدی: رفتار مظاهری برای نام استقلال بد است

دروازه‌بان اسبق استقلال گفت:رفتار مظاهری اصلا منطقی نیست، او اشتباه کرد و نباید قراردادش را با استقلال فسخ می‌کرد.

منصور رشیدی

به گزارش قدس آنلاین، منصور رشیدی در خصوص اوضاع احوال و باشگاه استقلال اظهار داشت: اوضاع خراب است و شرایط استقلال مثل سال‌های گذشته به شکلی است که امیدی وجود ندارد. زمانی که سلطانی فر وزیر بود به امور استقلال رسیدگی نمی‌کرد و حتی یک مدیر خوب برای این باشگاه نگذاشت.

مددی هم از روزی که آمده کار را به شکلی پیش برده که اوضاع استقلال مثل امروز شده است. ما شناخت کافی روی مددی ندارم، ولی شرایط، شرایط خوبی نیست.

دروازه‌بان اسبق استقلال در خصوص اینکه رشید مظاهری بعد از فسخ قرارداد با این باشگاه حالا با انتشار پست و استوری تمایل خود را برای بازگشت به این باشگاه اعلام کرده است، گفت: این رفتار مظاهری اصلا منطقی نیست. او اشتباه کرد و نباید قراردادش را با استقلال فسخ می‌کرد، ضمن آنکه کدام تیم مظاهری را با قراردادی که با استقلال داشت جذب می‌کند؟ او بدون مشورت با ۴ مشاور و پیشکسوت قراردادش را با استقلال فسخ کرده و معلوم نیست هدفش کدام تیم بود.

وی در خصوص اینکه مظاهری اعلام کرده بود با جدایی مددی به استقلال برمی‌گردد، گفت: مگر مظاهری با مددی قرارداد بسته بود؟ مدیران باشگاه یک روز می‌آیند و یک روز می‌روند و بازیکن در این تیم می‌ماند. برای استقلال بد است که یک بازیکن چنین رفتارهایی انجام بدهد. این تیم ۳۰ میلیون هوادار دارد و حالا هم مظاهری رفتارهایی کرده که امروز به پشیمانی رسیده است.

پیشکسوت استقلال با انتقاد از وضعیت مدیریتی در این باشگاه گفت: نمی‌دانم باید این حرف را بزنم یا نه، ولی خدا آن کسانی را که باعث و بانی شرایط این روزهای استقلال شده‌اند را لعنت کند. این چه بلایی است که بر سر تیم های بزرگ می‌آورند. از وزیر ورزش می‌خواهم یک مدیر ورزشی خوب برای استقلال انتخاب کند. ما مدیرانی مثل دادکان و مصطفوی که ورزشی باشند نداریم. شنیده‌ام قرار است آجورلو را به عنوان مدیر انتخاب کنند، اما از همین حالا در فضای مجازی مشغول انتقاد از این مدیر هستند. این افراد باید بگذارند مدیران کارشان را انجام بدهند و تیم را به آرامش برسانند.

رشیدی در پاسخ به این سوال که شرایط این روزهای استقلال را چطور ارزیابی می‌کند، عنوان کرد: استقلال خوب یارگیری نکرده و فرهاد مجیدی کم تجربه عمل کرد. البته مربیگری سلیقه‌ای است، ولی بازیکنانی که جذب تیم شدند جوان هستند و یکی دو سال کار دارند. شاید این بازیکنان در سال‌های آینده نفرات خوبی شوند اما امسال نمی‌توانند برای استقلال گره‌گشا باشند. مثلا علی کریمی دو فصل پیش از استقلال جدا شد اما دیدید که جانشین خوبی برای وی جذب نکردند. حتی مسعود ریگی هم با وجود آنکه در حد کریمی نبود، اما از استقلال رفت، به این خاطر است که می‌گویم نمی‌توانم به استقلال با این نفرات امیدوار باشم.

منبع: فارس

نظر شما