نمایش فصل اول سریال‌ طنز «نون خ» به‌کارگردانی سعید آقاخانی از جمعه (۱۶ مهر) در آی‌فیلم فارسی آغاز می‌شود. این شبکه همچنین سریال «مدار صفر درجه» را از فردا راهی آنتن می‌کند.

قرار گرفتن سریال «نون خ» بر «مدار صفر درجه» آی‌فیلم

به گزارش قدس آنلاین، مجموعه‌ طنز اجتماعی نون. خ در جدول پخش کانال فارسی این شبکه قرار می‌گیرد. فصل نخست نون. خ را که نوروز ۱۳۹۸ پخش شد، سعید آقاخانی کارگردانی کرده است و امیر وفایی داستان آن را نگاشته است.

سعید آقاخانی در نقش نورالدین خانزاده، حمیدرضا آذرنگ، علی صادقی، هومن حاجی‌عبداللهی، فریده سپاه‌منصور، سیروس میمنت، پاشا جمالی، هدیه بازوند، ندا قاسمی، نعیمه نظام‌دوست، کاظم نوربخش و سیاوش مفیدی در این سریال نقش‌آفرینی کرده‌اند.

این سریال هر شب ساعت ۲۱:۰۰ از آی‌فیلم پخش می‌شود. بازپخش آن نیز در ساعت‌های ۰۵:۰۰ و ۱۳:۰۰ روز بعد روی آنتن خواهد رفت.

مدار صفر درجه از آی‌فیلم فارسی

آی‌فیلم فارسی همچنین سریال مدار صفر درجه را از فردا راهی آنتن می‌کند. سریال پرگار به قسمت‌های پایانی خود نزدیک شده است و مدار صفر درجه جایگزین آن می‌شود. اولین قسمت سریال مدار صفر درجه از آثار شاخص حسن فتحی در کارگردانی و نویسندگی، فردا شب رأس ساعت ۲۰ پخش می‌شود.

این سریال ماجرای سفر دانشجویی ایرانی به نام حبیب پارسا با بازی شهاب حسینی را به فرانسه روایت می‌کند که برای تحصیل در رشته‌ فلسفه به پاریس عزیمت کرده است. او در پژوهشی با دختری یهودی به نام سارا استروک همکاری می‌کند، اما این پژوهش باعث ایجاد تغییراتی در مسیر زندگی این دو جوان می‌شود. ماجرا در بستر جنگ جهانی دوم می‌گذرد.

شهاب حسینی، رویا تیموریان، لعیا زنگنه، مسعود رایگان، ایرج راد، رحیم نوروزی و ناتالی متی بازیگر فرانسوی به همراه سه بازیگر لبنانی فواد البراهیم، هاسمیک تاچچیان و پیر داغر و ۱۳ بازیگر مجارستانی در این مجموعه تلویزیونی ایفای نقش کرده‌اند.

این مجموعه که نخستین بار سال ۸۶ در ۳۰ قسمت به روی آنتن شبکه یک سیما رفت، در ساعت‌های ۰۴:۰۰ و ۱۲:۰۰ هر روز بازپخش می‌شود.

منبع: ایرنا

انتهای خبر/

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.