جمعه ۳۰ مهر ۱۴۰۰ - ۱۶:۱۴

قدردانی اعضای گروه محمد رسول الله (ص) از کادر درمان

گروه تواشیح محمد رسول الله

همزمان با ایام هفته وحدت و میلاد با سعادت پیامبر (ص) اعضای گروه مدیحه‌سرایی و هم‌آوایی محمد رسول الله (ص) با حضور در بیمارستان بعثت نیروی هوایی ارتش جمهوری اسلامی ایران ضمن تقدیر از کادر درمان بیمارستان به اجرای برنامه پرداختند.

به گزارش قدس آنلاین، همزمان با ایام هفته وحدت و میلاد با سعادت پیامبر (ص) اعضای گروه مدیحه‌سرایی و هم‌آوایی محمد رسول الله (ص) با حضور در بیمارستان بعثت نیروی هوایی ارتش جمهوری اسلامی ایران ضمن تقدیر از کادر درمان بیمارستان به اجرای برنامه پرداختند.

رحیم قربانی سرپرست گروه محمد رسول الله (ص) درباره این اقدام اعضای گروه به فارس گفت: در راستای تشکر و قدردانی از زحمات کادر درمان و تبریک ایام مبارک هفته وحدت و ایام ولادت پیامبر گرامی اسلام حضرت محمد صل الله علیه وآله وسلم و امام صادق علیه‌السلام، جمعی از اعضای گروه همخوانی و تواشیح محمد رسول الله بسیج تهران در بیمارستان بعثت نیروی هوایی ارتش جمهوری اسلامی ایران حضور یافتند و از کادر درمان تقدیر کردند.

 

وی ادامه داد: در این برنامه اعضای گروه ضمن تقدیم گل به نیروهای درمانی، در بخش‌های مختلف بیمارستان به اجرای اثرهای «یارسول الله» و «دعای فرج امام زمان (عج)» پرداختند.

قربانی از تولید نماهنگ «یارسول الله مدد» با همکاری بیمارستان بعثت خبر داد و گفت: این اثر توسط روابط عمومی معاونت بهداشت و درمان وبیمارستان بعثت نهاجا باهمکاری سازمان قرآن و عترت بسیج سپاه حضرت محمد رسول الله (ص) تهیه شده است.

منبع: فارس

انتهای پیام/

ارسال نظر

شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.