تولیت آستان قدس رضوی در جریان سفر خود به قم با حضور در بیت آیت الله جوادی آملی با این مرجع تقلید دیدار و گفت‌وگو کرد.

توجه آستان قدس به جایگاه علمی مشهد ستودنی است

به گزارش قدس آنلاین، حجت الاسلام والمسلمین احمد مروی امروز در جریان سفر خود به شهر مقدس قم، ضمن تشرف به زیارت حرم حضرت معصومه(س) با آیت الله جوادی آملی از مراجع تقلید جهان تشیع دیدار و گفت و گو کرد.

آیت الله جوادی آملی در این دیدار ضمن قدردانی از توجه و خدمت‌رسانی های آستان قدس رضوی به جایگاه علمی مشهد به واسطه وجود مرقد شریف عالم آل محمد(ص) اشاره و عنوان کرد: باید با مدیریت صحیح و همت بلند از همه ظرفیت‌ها برای آن که حوزه علمیه مشهد جایگاه خود را پیدا کند استفاده کرد.

وی ابراز کرد: در گذشته عالمان و مشاهیر علمی بزرگی در حوزه مشهد تربیت شدند که آثار ارزشمندی از آن‌ها به یادگار مانده است؛ همچنین لازم است مشاهیر مدفون در حرم مطهر معرفی شوند.

آیت الله جوادی آملی همچنین بر ضرورت حفظ وحدت آحاد جامعه اسلامی و مسلمانان برای مقابله با حربه‌های استکبار جهانی تاکید کرد.

حجت الاسلام والمسلمین مروی نیز در دیدار گزارشی از اقدامات آستان قدس رضوی از ابتدای شیوع کرونا برای دستگیری از محرومان و نیازمندان ارائه و شرایط زیارت حرم مطهر رضوی با رعایت دستورالعمل‌های بهداشتی را تشریح کرد و گفت: با همکاری و تعامل با ستاد ملی مقابله با کرونا تمامی اقدامات با حفظ دستورالعمل‌های بهداشتی و با نظارت کارشناسان صورت می‌گیرد.

انتهای پیام/

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.