دوشنبه ۲۴ آبان ۱۴۰۰ - ۱۰:۲۸

همزمان با هفته کتاب؛

طرح‌ سراسری عضویت رایگان در کتابخانه‌های عمومی استان خراسان رضوی

بخشودگی جرائم

طرح‌های سراسری عضویت رایگان و بخشودگی جرائم دیرکرد منابع امانی در کتابخانه‌های عمومی استان خراسان رضوی به مناسبت هفته کتاب و بزرگداشت روز کتاب، کتابخوانی و کتابدار اجرا می‌شوند.

به گزارش  قدس آنلاین و به نقل از  اداره کل کتابخانه های عمومی خراسان رضوی، طرح سراسری عضویت رایگان در کتابخانه‌های عمومی سراسر استان خراسان رضوی به مناسبت هفته کتاب و بزرگداشت روز کتاب، کتابخوانی و کتابدار، از روز ۲۴ آبان‌ الی ۲۶ آبان‌ماه انجام می‌شود.
علاقه‌مندان برای استفاده از این طرح و عضویت در کتابخانه‌های عمومی خراسان رضوی می‌بایست ابتدا به نشانی http://libs.plib۳۱.ir مراجعه کنند و پس از انتخاب کتابخانه، در صورتی که گزینه کد تخفیف برای کتابخانه موردنظرشان در بالای صفحه فعال باشد بر روی آن کلیک کنند.
در مرحله بعد نیز پس از وارد کردن کد ملی و شماره تماس، در صورتی که متقاضی در کتابخانه‌های عمومی عضو نباشد و یا پیش‌تر به سقف مجاز دریافت کد نرسیده باشد، کد تخفیف برای او پیامک خواهد شد. متقاضی پس از این مراحل می‌تواند در مهلت مشخص شده به کتابخانه مراجعه کرده و از تخفیف مورد نظر استفاده کند.
همچنین طرح بخشودگی جرائم دیرکرد منابع امانی نیز در کتابخانه‌های عمومی سراسر کشور اجرا می‌شود. بر این اساس، اعضایی که منابع امانی خود را در تاریخ‌های ۲۲ آبان لغایت اول آذرماه ۱۴۰۰ به کتابخانه‌ها عودت دهند، مشمول تخفیف ۱۰۰ درصدی جرائم دیرکردی خواهند شد.

انتهای پیام

ارسال نظر

شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.