دوشنبه ۲۴ آبان ۱۴۰۰ - ۱۱:۳۴

در ادامه تغییرات بعد از جام جهانی

حسن زاده و افضل مربی تیم ملی فوتسال می‌شوند؟

در ادامه تغییرات در تیم ملی فوتسال ایران، پیشنهاد حضور در کادر فنی این تیم به محسن حسن‌زاده و علیرضا افضل دو مربی لیگ برتری داده شده است.

حسن زاده و افضل

به گزارش قدس آنلاین، تکلیف تیم ملی فوتسال ایران بعد از بازگشت از مسابقات جام جهانی فوتسال هنوز مشخص نیست. کمیته فوتسال همچنان بدون رئیس است اما اعضای این کمیته هفته گذشته نشستی را با سیدمحمد ناظم الشریعه سرمربی تیم ملی برگزار کردند.

بعد از صحبت‌های مطرح شده در این نشست، نظر اعضای کمیته فوتسال برای ادامه کار با ناظم الشریعه مثبت بود اما یکی از مسائل مطرح شده در این نشست، تغییر دستیاران سرمربی بوده است.

محمد هاشم زاده که پیش از جام جهانی به کادر فنی تیم ملی اضافه شده بود، از کادر فنی کنار رفت و انتظار می‌رود محمدرضا حیدریان و علی دوران هم از تیم ملی جدا شوند. میشل پطروس مربی دروازه بان های تیم ملی احتمالاً تنها دستیار ناظم الشریعه است که با او در این تیم به کارش ادامه خواهد داد.

در این میان پیشنهاداتی به سایر مربیان لیگ برتری برای اضافه شدن به کادر فنی مطرح شده اما هنوز چیزی قطعی نیست. علیرضا افضل که با تیم مس سونگون سابقه قهرمانی در لیگ برتر را دارد یکی از نفراتی است که مذاکرات شفاهی با وی برای حضور در کادر فنی تیم ملی فوتسال صورت گرفته است.

محسن حسن زاده سرمربی فعلی تیم سن ایچ ساوه که با این تیم در صدر جدول لیگ برتر قرار دارد، دیگر گزینه‌ای است که مذاکراتی در این راستا انجام داده و احتمال حضورش در کادر فنی زیاد است.

البته همه اینها مشروط بر این است که ناظم الشریعه سرمربی تیم ملی فوتسال باقی بماند. قرار است فدراسیون فوتبال به زودی تصمیم نهایی خود را درباره ادامه کار با ناظم الشریعه یا مربی دیگری اعلام کند.

منبع: مهر

نظر شما