شنبه ۶ آذر ۱۴۰۰ - ۰۹:۵۴

به همت مدیریت امور مجاورین بنیاد کرامت رضوی انجام شد؛

خدمت جهادگران سلامت به هزار نفر از ساکنان حاشیه مشهد / ارائه داروی رایگان به ارزش یک میلیارد ریال

جهادگران سلامت

همزمان با هفته بسیج، تیم درمانی بسیج جامعه پزشکی با مشارکت مدیریت امور مجاورین معاونت خدمات اجتماعی بنیاد کرامت رضوی، انواع خدمات پزشکی را طی مدت دو روز به ساکنان شهرک شهید باهنر در حاشیه شهر مشهد ارائه کردند.

به گزارش قدس آنلاین ، هادی غلامی  درباره جزئیات این اردوی جهادی گفت: این مرحله از اردوهای جهادی سلامت با کمک تیمی از متخصصان بسیج جامعه پزشکی و همراهی شبکه خادمیاران سلامت رضوی در منطقه شهید باهنر برگزار شد و  ساکنان این منطقه از خدمات تشخیصی درمانی و همچنین داروی رایگان بهره‌مند شدند. 

۲۰ پزشک متخصص، پرستار و کارشناس بهداشت

وی افزود: گروهی متشکل از ۲۰ پزشک متخصص اعم از دندانپزشک، پزشک عمومی و نیز جمعی از پرستاران و کارشناسان بهداشت و درمان، ضمن استقرار در درمانگاه جهادی الزهرا(س)، مراجعان را در زمینه‌های تشخیصی تخصصی و عمومی، دندانپزشکی، بینایی سنجی، تست غربالگری کرونا، طب سنتی، خدمات آموزشی و خودمراقبتی و... ویزیت کردند. 

ویزیت رایگان هزار بیمار و توزیع صدمیلیون تومان دارو

وی همچنین اضافه کرد: طی این دو روز، علاوه بر خدمات تشخیصی، داروهای مورد نیاز  هم به صورت رایگان به بیماران ارائه شد.  وی همچنین یادآور شد: طی این اردوی جهادی دو روزه، بیش از یک هزار بیمار، تحت پوشش خدمات تشخیصی و درمانی قرار گرفتند و حدود یک میلیارد ریال داروی رایگان نیز توزیع شد.

استقرار دو بیمارستان سیار بیمارستان رضوی

غلامی به استفاده از دو بیمارستان سیار در این اردوی جهادی هم اشاره و تصریح کرد: در این اردوی جهادی، دو بیمارستان سیار بیمارستان رضوی نیز در کنار درمانگاه مستقر شد تا در حوزه خدمات دندانپزشکی و بستری، برای خدمت به مراجعه کنندگان استفاده شود.

انتهای پیام

منبع: آستان نیوز

ارسال نظر

شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.