دوشنبه ۸ آذر ۱۴۰۰ - ۰۸:۲۰

حمید نعمت‌الله با «قاتل و وحشی» فرم جشنواره فجر را پر کرد

قاتل و وحشی

حمید نعمت‌الله فرم حضور در جشنواره فجر را با فیلم «قاتل و وحشی» پر کرده است.

به گزارش قدس آنلاین، در هفته‌های گذشته صداگذاری فیلم حمید نعمت‌الله تکمیل و میکس نهایی و اصلاح رنگ آن انجام شده تا نسخه نهایی «قاتل و وحشی» آماده نمایش شود.

حال با پایان مراحل فنی فیلم «قاتل و وحشی» این فیلمساز بار دیگر متقاضی شرکت در جشنواره فجر شد.  

حمید نعمت‌الله فیلم «قاتل و وحشی»   در دو دوره قبلی جشنواره فجر خواستار شرکت در این رویداد بود که یک بار به دلیل مشکل مالکیت و بار دیگر مخالفت شورای پروانه نمایش سازمان سینمایی، فیلم در اختیار جشنواره قرار نگرفت.  

از آنجا که در دو سال قبل «قاتل و وحشی» برای هیات‌های انتخابِ جشنواره فجر نمایش داده نشده و این فیلم هنوز نمایش داخلی و خارجی نداشته، بر اساس فراخوان چهلمین جشنواره فیلم فجر، بررسی این فیلم توسط هیات انتخاب جشنواره می‌تواند بلامانع باشد.

طبق اعلام دست‌اندرکاران این فیلم،  نسخه نهایی «قاتل و وحشی» در روزهای آینده به دفتر جشنواره فجر تحویل داده می‌شود.

لیلا حاتمی، امین حیایی، شهرام حقیقت‌دوست، ستاره اسکندری، عزت‌الله رمضانی‌فر، شهرام قائدی، علی اعلائی و سام‌ نوری از جمله بازیگران این فیلم هستند که به طور خاص لیلا حاتمی، امین حیایی و شهرام حقیقت‌دوست بازی قابل توجهی دارند.  

در خلاصه داستان «قاتل و وحشی»  آمده است:  «"زیبا"، مهیای عروسی دخترش می‌شود که بطور اتفاقی اسیر یک باند گانگستری مخوف می‌شود. او سعی می‌کند از این بند خود را رها کند. وقت زیادی ندارد، چون دخترش نیز بی‌خبر از همه‌چیز عازم همان‌جاست و این اتفاقی است که نباید بیفتد. "زیبا"، برای نجات خود و دخترش می‌جنگد».

منبع: ایسنا

انتهای خبر/

ارسال نظر

شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.