نزدیک به زمان پخش فصل دوم «نوار زرد» سه بازیگر جدید به این سریال اضافه شدند.

آزاده مهدی‌زاده، رضا توکلی و ایرج نوذری به پروژه «نوار زرد ۲» پیوستند

به گزارش قدس آنلاین، به نقل از روابط عمومی پروژه، فصل دوم سریال تلویزیونی «نوار زرد» به کارگردانی سروش محمدزاده و تهیه‌کنندگی محمدرضا شفیعی که قرار است به زودی از شبکه دو سیما پخش شود، سه بازیگر جدید به مجموعه بازیگران خود اضافه کرده و آزاده مهدی زاده، رضا توکلی و ایرج نوذری نیز مقابل دوربین این سریال قرار گرفته اند.

آزاده مهدی زاده که پیش از این نقش اصلی سریال محمدعلی باشه آهنگر با نام «به سوی آزادی» و بازیگری در فیلم سینمایی «قسم» به کارگردانی محسن تنابنده را در کارنامه خود دارد، قرار است در این سریال نقش فرشته را ایفا کند.

رضا توکلی نیز در نقش پنجعلی، دیگر بازیگری است که در این پروژه به هنرنمایی می‌پردازد، بازیگری قدیمی و با تجربه که آخرین بار با سریال «احضار» ساخته علیرضا افخمی مهمان خانه‌های مردم بود.

ایرج نوذری، بازیگر و مجری توانمند کشورمان که مجری برنامه تلویزیونی «کتاب خوب» و بازیگر مجموعه تلویزیونی «حورا» و «روزهای آبی» بوده نیز در نقش منوچهر، مقابل دوربین فصل دوم سریال «نوار زرد» می‌رود.

فصل دوم سریال «نوار زرد» قرار است، همچون فصل اول خود در هر قسمت قصه‌ای پلیسی، جنایی را روایت کند و تصویربرداری آن به نویسندگی کریم لک زاده در استان‌های تهران، گیلان و البرز انجام شده است.

پیش از بازیگرانی همچون بانیپال شومون، پوریا پورسرخ، مهشید جوادی، حسام محمودی، محمود پاک نیت، پورانداخت مهیمن، حسین پاکدل، امیر حسین صدیق، نجمه جودکی، ایوب آقاخانی، آذین احرامی، شهرام شکیبا، ستاره سادات قطبی و… در این سریال به نقش آفرینی پرداخته اند.

انتها ی خبر/

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.