تیم فوتبال پرسپولیس که با پیروزی برابر هوادار می‌توانست خود را به صدر جدول رده‌بندی نزدیک کند نه تنها به این هدف نرسید بلکه در ثانیه‌های پایانی از شکست برابر این تیم فرار کرد.

فرار پرسپولیس از شکست برابر هوادار/ «لک» ترمز سرخپوشان را کشید!

به گزارش قدس آنلاین، تیم فوتبال پرسپولیس در هفته نهم لیگ برتر امروز میزبان تیم هوادار که این دیدار با تساوی ۲ به ۲ خاتمه یافت تا شاگردان یحیی گل محمدی فرصت نزدیک شدن به صدر جدول را از دست بدهند.

در این بازی که از ساعت ۱۸ آغاز شد ابتدا محمد حسینی (۳۹) برای هوادار گلزنی کرد و سپس فرشاد فرجی (۴۱) کار را به تساوی کشاند. در نیمه دوم محمدجواد محمدی در دقیقه ۵۴ برای هوادار گل زد و سیامک نعمتی در دقیقه ۹۲ گل تساوی را به ثمر رساند.

پرسپولیس در این نیمه یک بازی هجومی و برتر نسبت به تیم هوادار انجام داد. مهدی ترابی دو بار در ۱۳ دقیقه ابتدایی مسابقه فرصت گلزنی داشت که ضرباتش به گل تبدیل نشد. مهدی عبدی هم در دقیقه ۱۱ یک موقعیت تک به تک با دروازه بان هوادار را از دست داد.

در ادامه، هوادار بازیکنان پرسپولیس را با گل دقیقه ۳۹ حسینی غافلگیر کرد اما شاگردان یحیی گل محمدی دو دقیقه بعد با ضربه سر فرشاد فرجی روی کرنر ارسالی مهدی ترابی گل تساوی را به ثمر رساند تا سرخپوشان بازنده به رختکن نروند.

نیمه دوم با مصدومیت مهدی ترابی شروع شد تا او از ابتدای نیمه دوم جایش را به سعید آقایی بدهد و وحید امیری یک خط جلوتر برود تا قدرت تهاجمی سرخپوشان بیشتر شود.

شاگردان گل محمدی در همان دقایق ابتدایی نیمه دوم یک توپ را به تیر افقی دروازه حریف زدند اما خیلی زود گل دوم را روی اشتباه حامد لک دریافت کردند تا کار برایشان سخت شود.

در دقیقه ۵۴ ارسال یک ضربه کرنر فرصت را برای تیم هوادار فراهم کرد تا دروازه پرسپولیس را باز کند اما این حامد لک بود که با یک مهار اشتباه توپ را وارد دروازه خودی کرد تا کار برای سرخپوشان سخت شود.

بعد از این گل شرایط به سود هوادار تغییر کرد و استرس رسیدن به گل تساوی اوضاع را برای پرسپولیس سخت کرد و هر چند این تیم حملات زیادی را تا پشت محوطه جریمه تیم سفیدپوش طراحی کرد اما نتوانست دروازه را با خطر جدی مواجه کند.

حتی تعویض هایی هم که یحیی گل محمدی انجام داد و حامد پاکدل و رضا اسدی را به میدان فرستاد هم نتوانست تاثیری در روند بازی سرخپوشان داشته باشد تا در دقایق پایانی تیم سفیدپوش به لاک دفاعی برود و پرسپولیس بر میزان حملاتش اضافه کند.

در حالی که بازی وارد وقت های اضافه شده بود پرسپولیس در دقیقه ۹۲ روی یک ارسال و ضربه سر سیامک نعمتی که به بدن بازیکن حریف هم برخورد کرد به گل تساوی دست پیدا کرد.

پرسپولیس با این تساوی ۱۶ امتیازی شد و همچنان با صدر جدول فاصله دارد.

منبع: مهر

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.