رییس سازمان پدافند غیرعامل کشور با بیان اینکه روح شهید احمدی‌روشن در نخبگان مومن صنعت هسته‌ای کشور تکثیر شده است، گفت: امروز شهید احمدی‌روشن یک نماد و سمبل برای جوانان انقلابی است.

 سردار جلالی: شهید احمدی‌روشن نماد و سمبل برای جوانان انقلابی است

به گزارش قدس آنلاین از سازمان پدافند غیرعامل کشور، سردار غلامرضا جلالی، مسعود عبدالله‌زاده جانشین قرارگاه پدافند پرتوی و معاون اطلاعات و عملیات قرارگاه پدافند پرتوی در دهمین سالروز شهادت شهید مصطفی احمدی‌روشن با حضور در منزل پدر شهید نسبت به مقام والای این شهید ادای احترام کردند.

در این دیدار سردار غلامرضا جلالی افزود: شهید مصطفی احمدی‌روشن به تعبیر مقام معظم رهبری مایه افتخار و پیشرفت کشور است و به واقع شهید طراز انقلاب اسلامی است.

وی اظهار کرد: این شهید در عمر با برکت خود در مسیر پیشرفت علمی کشور و خودکفایی در دانش و فناوری صلح‌آمیز هسته‌ای قدم برداشت و ایران اسلامی را تا آنجا پیش برد که دشمن صهیونیستی و آمریکای جنایتکار نتوانستند خشم و کینه خود را نسبت به این حرکت علمی مبتکرانه پنهان کنند.

رییس سازمان پدافند غیرعامل کشور با تاکید بر اینکه  امروز خون شهید احمدی‌روشن برکت یافته و ایران اسلامی در اوج افتخار و سربلندی در مسیر پیشرفت خود انقلابی حرکت می‌کنند، افزود: مصطفی رفت اما راه و رسم او که همان راه رسم امام خمینی(ره) است باقی مانده است و امروز شهید احمدی‌روشن یک نماد و سمبل برای جوانان انقلابی است.  

پدر شهید احمدی روشن هم در این دیدار با بیان اینکه ما امیدواریم در دولت سیزدهم، صیانت از دستاوردهای هسته‌ای قوی‌تر از گذشته پیگیری شود، افزود: نباید دستاوردهای شهدای هسته‌ای با وادادگی و حذف نیروهای انقلابی تحت‌الشعاع قرار گیرد.

وی در ادامه به ذکر خاطراتی از آن شهید بزرگوار به ویژه رعایت حق‌الناس و حقوق والدین پرداخت و گفت: به فضل خدا راه و رسم شهدا امروز پرفروغ‌تر از گذشته از سوی جوانان درحال پیگیری است و دشمنان در دست‌یابی به اهداف خود ناکام مانده‌اند.

جانشین قرارگاه پدافند پرتوی کشور نیز در این جلسه با بیان اینکه شهید احمدی روشن نشان داد که یک جوان می‌تواند در عین انقلابی و حزب اللهی بودن در اوج علم و فناوری برتر دنیا باشد، گفت: شهید احمدی روشن یک راه را پیش روی جوانان و جامعه علمی کشور باز کرد و یک علم را برافراشت.

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.