رئیس جمهور در ادامه سفر به استان هرمزگان، از جزیره هرمز بازدید کرد.

بازدید سرزده رئیس جمهور از جزیره هرمز/ گفت‌وگوی صمیمی رئیسی با مردم جزیره

به گزارش قدس آنلاین، آیت‌الله ابراهیم رئیسی که روز گذشته در ادامه سفرهای استانی خود وارد بندرعباس مرکز استان هرمزگان شده بود، امروز برای دیدار با مردم ولایی جزیره هرمز وارد این جزیره استراتژیک در کنار تنگه هرمز شد.

آیت‌الله سیدابراهیم رئیسی در بازدید از جزیره هرمز در گفت وگوی صمیمی با مردم این منطقه در جریان مشکلات آنان قرار گرفت و به استاندار هرمزگان دستور داد هر چه سریع‌تر برای رفع مشکلات مردم این جزیره اقدام کند.

وی همچنین از نمایشگاه صنایع دستی مردم این منطقه بازدید کرد و بر توجه ویژه به صنعت دست مردم جزیره تاکید و از مسئولان مرتبط خواست برای فروش محصولات آنان اقدام کنند.

وی پس از گفت و گوی صمیمی با مردم این جزیره، از مراحل تکمیل رینگ دور جزیره و ظرفیت‌های مهم گردشگری هرمز هم بازدید کرد و دستورات لازم برای تکمیل زیرساخت‌های گردشگری این منطقه مهم را صادر کرد.

دیدار با خانواده شهید عباس زراعت و تاکید بر رسیدگی به خانواده معظم شاهد، بازدید از بافت قدیم جزیره هرمز و بررسی مسائل بهداشت و درمان جزیره هم از دیگر برنامه‌های ابراهیم رییسی در این سفر چند ساعته بود.

رییس جمهور و هیات همراه همچنین از نمایشگاه صنایع دستی بانوان هنرمند این جزیره دیدن کرد و اهمیت صادرات محصولات صنایع دستی این جزیره با استفاده از بسته‌بندهای شکیل را مورد تاکید قرار داد.

رییس جمهور بعد از پایان بازدیدها از جزیره هرمز، با هدف افتتاح نخستین پالایشگاه نفت خام فوق سنگین کشور در قشم وارد بزرگترین جزیره خلیج فارس خواهد شد و نشست با اصحاب رسانه در قشم هم آخرین  برنامه این سفر است.

رئیس جمهور و هیات دولت برای سفری دو روزه صبح دیروز وارد هرمزگان شدند ودر این سفر رئیس جمهور و وزرا از مناطق مختلف استان بازدید و با اقشار مختلف مردم دیدار کردند.

نشست شورای اداری استان نیز با حضور رئیس جمهور و وزرا برگزار شد که مهمترین نیازها و مشکلات استان مطرح و راه کارهای حل مشکلات بررسی شد.

منبع: تسنیم

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.