۸ تیر

رئیس پلیس پایتخت جزئیات دستگیری عامل سنگ پرانی به خودروها در بزرگراه نواب و یادگار امام را تشریح کرد و گفت: این فرد باعث کشته شدن دو نفر و مجروحیت ۶ نفر و تخریب به ۸ دستگاه خودرو شد.

متهم سنگ‌پرانی به خودروها در دو بزرگراه اعتراف کرد

به گزارش قدس آنلاین، سردار حسین رحیمی فرمانده انتظامی پایتخت با اشاره به اینکه حدود یک ماه قبل از حادثه سنگ‌پرانی در بزرگراه نواب حادثه ای مشابه در دوازدهم آذر ماه در بزرگراه یادگار امام انجام و چند خودرو تخریب شده و در اثر این اتفاق راننده یکی از خودروها که مردی حدودا ۳۳ ساله بود جان باخته بود، اظهار داشت: از همان لحظه با توجه به اینکه این موضوع نگرانی برای مردم ایجاد کرده بود دستگیری عامل یا عاملان این حادثه در دستور کار پلیس های پیشگیری و آگاهی قرار گرفت و بیش از ۵۰ تیم از آن روز مسوول پیگیری این موضوع شدند.

رئیس پلیس پایتخت با اشاره به اینکه در این خصوص حدود ۱۰ نفر متهم دستگیر شدند ، عنوان داشت: با اقدامات فنی و استفاده از دوربین های مداربسته، در حالیکه متهم قصد رقم زدن جنایت و حادثه ای دیگر را داشت توسط پلیس پیشگیری دستگیر و با توجه به مدارک و مستندات مشخص بود که این فرد در حقیقت همان عامل حادثه بزرگراه یادگار امام و بزرگراه نواب است.

وی با اشاره به اینکه متهم در همان لحظات اولیه دستگیری اعتراف کرد گفت: در حوادثی که این فرد رقم زد دو نفر کشته و حدود ۶ نفر مجروح و حدود ۸ خودرو صدمه دیدند.

رئیس پلیس پایتخت تصریح کرد:این فرد همدستی نداشته است و در همان لحظات اولیه تحقیقات به انجام اقدامات مجرمانه خود اعتراف کرد.

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.