۲۵ دی ۱۴۰۰ - ۰۹:۳۸
کد خبر: 783984

عضو هیأت رئیسه مجلس گفت: توافق موقت در مذاکرات یک فریب است و نمی‌تواند گشایشی را از نظر اقتصادی برای ایران به همراه داشته باشد.

مطرح کردن توافق موقت یک فریب است

به گزارش قدس آنلاین، حجت‌الاسلام علیرضا سلیمی نماینده مردم محلات در مجلس شورای اسلامی  با اشاره به برخی شایعات منتشر شده مبنی بر اینکه جمهوری اسلامی ایران به دنبال توافق موقت در مذاکرات است، گفت: توافق موقت در مذاکرات یک فریب است و جمهوری اسلامی ایران به دنبال توافق موقت در مذاکرات با غرب نیست.

وی افزود: در توافق موقت هیچ تضمینی نمی‌توان از طرف مقابل گرفت و این مدل توافق نمی‌تواند تامین کننده خواسته‌های ما باشد.

عضو هیأت رئیسه مجلس اظهار داشت: توافق موقت نمی‌تواند گشایشی را از نظر اقتصادی برای ما به همراه داشته باشد و هیچ سرمایه‌گذاری با این گونه توافقات نمی‌تواند پیش‌بینی‌های لازم را برای کار خود داشته باشند و در نتیجه در این زمینه ما نخواهیم توانست توفیقی به دست آوریم.

اطلاعات بیشتر را اینجا بخوانید:

اتحادیه اروپا: امکان دستیابی به توافق در وین وجود دارد

خطیب‌زاده: به دنبال یک توافق پایدار و قابل اتکا در وین هستیم/ از سرعت پیشرفت مذاکرات راضی نیستیم

هراس غرب از اتحاد استراتژیک ایران با چین و روسیه

سلیمی خاطرنشان کرد: از تیم مذاکره‌کننده می‌خواهم همانطور که تا کنون با دقت در مذاکرات کار را پیش بردند، با حواس جمع‌تر و دقتی بیشتر به کار خود ادامه دهند و مراقب پوست خربزه‌هایی که ممکن است زیر پای آنها انداخته شود باشند.

وی در پایان گفت: تیم مذاکره‌کننده ما همچنین بدانند که در مذاکرات و توافقی که اگر داشته باشند تضمین لازم را از طرف مقابل بگیرند.

انتهای پیام/

منبع: فارس

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.