تصویربرداری سریال «بی‌همگان» به تهیه‌کنندگی مهران مهام و کارگردانی بهرنگ توفیقی در تهران ادامه دارد.

سمیرا حسن‌پور جلوی دوربین بهرنگ توفیقی رفت

به گزارش قدس آنلاین، مهران مهام تهیه‌کننده  سریال  «بی همگان» گفت: با برنامه‌ریزی و نظم کار تصویربرداری در لوکیشن‌های بلوار ارتش، شهرک نفت، بهشت زهرا، کارواش، بیمارستان، چهار راه سیروس و بازار تهران ادامه پیدا کرد و گروه به جاجرود رفتند تا بازیگران جدید از جمله سمیرا حسن پور، کاوه خداشناس و ... نیز جلوی دوربین بروند.

در خلاصه داستان این مجموعه تلویزیونی آمده است: در دایره قسمت ما نقطه تسلیمیم، لطف آنچه تو اندیشی حکم آنچه تو فرمایی.

این سریال بازیگران و لوکیشن های زیادی دارد و تازه ترین کار تلویزیونی بهرنگ توفیقی به حساب می آید. بهرنگ توفیقی پیش از این سریال های «زیر پای مادر»، «پشت بام تهران»، «پدر» و «آقازاده» راساخته است. سریال هایی که در همه آنها خانواده و چالش های اجتماعی روز جامعه به تصویرکشیده شد.  

سریال «بی همگان» هم به مفاهیمی، چون روابط افراد، جایگاه خانواده و هنجارها و ناهنجاری‌های موجود میان روابط جوانان می‌پردازد که مخاطب آن گروه‌های سنی مختلف و خانواده‌ها هستند.

مهران مهام پیشتر سریال‌های خانه به دوش، متهم گریخت، پنچری و دردسرهای عظیم ۱ و ۲ را برای شبکه سه تهیه کرده بود.

به گفته این تهیه‌کننده، این روزها عوامل سریال «بی همگان» در لوکیشنی در گلابدره در حال کار هستند. با پیشرفت فیلمنامه چند لوکیشن دیگر به کار اضافه خواهند شد و بازیگران دیگری جلوی دوربین بهرنگ توفیقی خواهند رفت.

در سریال «بی همگان» بازیگرانی چون کاظم هژیر آزاد، نسرین بابایی، سپند امیرسلیمانی، مهدی ماهانی و محمد صادقی بازی می کنند.  

اخیراً هم کاوه خداشناس و سمیرا حسن پور مقابل دوربین سریال «بی همگان» رفته اند.

منبع: باشگاه خبرنگاران

انتهای خبر/

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.