۱ فروردین ۱۴۰۱ - ۱۱:۲۳
کد خبر: 791800

بعد از گذشت چند روز از بستری شدن آیت‌الله فاطمی‌نیا استاد برجسته اخلاق و پژوهشگر تاریخ اسلام در بیمارستان به دلیل ابتلا به بیماری سرطان، خبر رسیده که به دلیل شدت و پیشرفت این بیماری حال جسمی وی وخیم‌تر شده و پزشکان از عموم مردم درخواست کردند برای سلامتی استاد دعا کنند.

شدت گرفتن بیماری آیت‌الله فاطمی‌نیا

به گزارش قدس آنلاین، پیش از این فرزند آیت‌الله سیدعبدالله فاطمی‌نیا، از بستری شدن این استاد برجسته اخلاق، خطیب و پژوهشگر بنام تاریخ اسلام در بخش مراقبت‌های ویژه بیمارستان به سبب حاد شدن بیماری سرطان خبر داده بود.

در جدیدترین اطلاعات از حال عمومی استاد فاطمی‌نیا خبر رسیده که طی سه روز اخیر بعد از بستری شدن وی، سرطان شدت بیشتری گرفته و حال و اوضاع جسمی استاد فاطمی‌نیا وخیم‌تر شده است.

پزشکان بعد از بستری کردن وی در آی‌سی‌یو، امروز (دوشنبه ۱ فروردین ماه ۱۴۰۱) بررسی‌ها و ام آر آی جدید را در دستور کار دارند و در عین حال از عموم مردم و دوستداران این استاد برجسته اخلاق درخواست کردند که برای بهبود سلامت وی دعا کنند.

استاد سید عبدالله فاطمی‌نیا متولد ۱۳۲۵ در تبریز، خطیب، استاد اخلاق، صاحب‌ نظر در زمینه تاریخ اسلامی و کتاب‌شناس است. وی از ۲۵ اسفند ماه به سبب وخامت بیماری سرطان در بخش مراقبت‌های ویژه بیمارستان بستری شده است و مراحل درمان را سپری می‌کند.

منبع: ایرنا

برچسب‌ها

تبادل نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.