یکشنبه ۱۸ اردیبهشت ۱۴۰۱ - ۲۳:۰۱

شارژ مالی برای تکرار قهرمانی؛

پاداش ویژه برای هر برد پرسپولیس تا انتهای فصل

مدیرعامل باشگاه پرسپولیس پاداش ویژه ای را برای هر برد این تیم تا پایان فصل تعیین کرد.

پرسپولیس

به گزارش قدس آنلاین به نقل از سایت باشگاه پرسپولیس، سرخپوشان پایتخت آخرین جلسه تمرینی پیش از سفر به اصفهان و دیدار برابر ذوب آهن از هفته بیست و ششم رقابت‌های لیگ برتر فوتبال ایران را زیر نظر کادر فنی و در حضور مدیر عامل و معاونت جدید باشگاه برگزار کردند.

* پیش از آغاز تمرین، یحیی گل‌محمدی سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس، دقایقی برای بازیکنان به صحبت پرداخت و در خصوص شرایط تیم، سفر به اصفهان، اردوی پیش رو و بازی برابر ذوب آهن، مواردی را تشریح کرد.

* بازیکنان ابتدا بدن‌ها را گرم کردند و پس از آن، در قالب سه گروه به بازی راندو پرداختند. یحیی گل‌محمدی هم در یکی از این گروه‌ها حاضر بود.

* در بخش‌های بعدی تمرین هم، مرور کارهای تاکتیکی و فوتبال هدفمند در برنامه بود.

* رضا درویش مدیر عامل باشگاه به همراه محمد محمدی معاون جدید باشگاه در محل تمرین سرخپوشان حاضر شدند و نظاره‌گر آخرین تمرین قرمزپوشان پیش از سفر به اصفهان بودند و پس از پایان تمرین هم با اعضای تیم فوتبال پرسپولیس دیدار و گفتگو کردند.

* در جریان این دیدار، مدیر عامل و معاونت باشگاه از عملکرد کادر فنی و بازیکنان تقدیر کرده و از نتیجه بازی برابر پیکان ابراز رضایت نمودند و برای آنها در بازی با ذوب آهن آرزوی موفقیت کردند.

* مدیر عامل باشگاه در خصوص مسائل مالی نیز صحبت کرد و در مورد مشکلاتی که وجود دارد، به بازیکنان حق داد و گفت؛ ما به دنبال رفع این مسائل و مشکلات هستیم.

* رضا درویش در ادامه، برای بازی‌های پیش رو تا پایان فصل هم پاداشی را در نظر گرفت و به اعضای تیم اعلام کرد.

 درویش در حالی برای پنج بازی باقیمانده این تیم پاداش ویژه تعیین کرد که قهرمان پنج دوره متوالی با ۴ امتیاز کمتر در تعقیب استقلال تهران با ۵۷ امتیاز است.

برچسب‌ها

نظر شما