یکشنبه ۱ خرداد ۱۴۰۱ - ۱۴:۲۵

نباید اجازه قدرت یافتن صهیونیست‌ها در منطقه را داد

دبیرکل جنبش جهاد اسلامی فلسطین گفت: عملیات سیف القدس همچنان می‎تواند فرصتی مغتنم برای یکپارچگی و وحدت ملت و مقاومت فلسطین باشد.

النخاله

به گزارش قدس آنلاین، زیاد النخاله، دبیرکل جنبش جهاد اسلامی فلسطین امروز یکشنبه در مراسم نخستین سالروز عملیات سیف القدس در غزه، سخنرانی کرد.

وی تاکید کرد: عملیات سیف القدس همچنان می‌تواند فرصتی مغتنم برای یکپارچگی و وحدت ملت و مقاومت فلسطین باشد.

النخاله در ادامه با اشاره به اثرات راهبردی عملیات سیف القدس، افزود: رژیم صهیونیستی برای نخستین بار با این حقیقت مواجه شد که ملت فلسطین توان مقاومت دارد و می‌تواند تا آخر پای مقاومت بایستد.

وی افزود: دشمن می‌خواهد که وحدت فلسطینی‌ها را از بین برده و ما را از جهاد بازدارد، اما باید در مقابل ما هوشیار باشیم و در همه حال مقاومت را ادامه دهیم.

النخاله تاکید کرد: من از همه فلسطینی‌ها می‌خواهم که وحدت جبهه داخلی را بدون تحزب‌گرایی تقویت کنند. وحدت ملت فلسطین برای حمایت از مقاومت و استمرار آن ضروری است.

دبیرکل جنبش جهاد اسلامی همچنین بر اتحاد میان گروه های مقاومت در راستای حفظ انسجام در میادین مبارزه تاکید کرد و گفت: نباید اجازه دهیم دشمن صهیونیستی در سطح منطقه‌ای قدرت پیدا کند و باید در همه میادین با تمام توان حضور داشته باشیم.

وی افزود: قدس پایتخت ابدی فلسطین است و ما هرگز تن به اقدامات رژیم صهیونیستی در راستای یهودی‎‌سازی قدس نمی‌دهیم، حتی اگر هزینه آن حضور مداوم در میدان نبرد باشد.

النخاله با تاکید بر لزوم تقویت محوریت قدس در همه مسائل، تاکید کرد: در راستای تحقق این هدف باید وحدت محور مقاومت در منطقه حفظ شود.

منبع: مهر

نظر شما