رئیس اداره منابع طبیعی و آبخیزداری شهرستان نیشابور از واگذاری بیش از ۴۰۶ هکتار اراضی ملی به بنیاد مسکن انقلاب اسلامی جهت اجرای طرح های توسعه مسکن روستایی خبر داد.

واگذاری  ۴۰۶ هکتار اراضی ملی نیشابور  جهت  توسعه مسکن روستایی

به گزارش قدس انلاین و به نقل از  اداره منابع طبیعی و آبخیزداری شهرستان نیشابور، سهرابی در توضیح این مطلب افزود: با همکاری ادارات منابع طبیعی و بنیاد مسکن بسیاری از مشکلات روستاییان به ویژه در زمینه تامین مسکن مرتفع شده و این مساله از عوامل جلوگیری از مهاجرت روستاییان به شهرها خواهد بود.
وی افزود: در راستای اجرای ماده ۴ قانون ساماندهی، حمایت از تولید و عرضه مسکن؛ تسریع در واگذاری زمین مورد نیاز جهت اجرای طرح‌های هادی و عمرانی روستاها از اولویت‌های این اداره می باشد که از زمان تصویب این قانون در محدوده ۴۵ روستای شهرستان پس از بازنگری طرحهای هادی و طی مراحل قانونی تا پایان سال ۱۴۰۰ مساحتی بیش از ۴۰۶ هکتار به بنیاد مسکن انقلاب اسلامی شهرستان نیشابور تحویل و تحول شده است.
سهرابی یادآور شد: شهرستان نیشابور دارای ۳۸۰ روستا با جمعیتی بالغ بر ۱۲۳۶۰۰ نفر می باشد که اداره منابع طبیعی و آبخیزداری جهت هر گونه همکاری با بنیاد مسکن به منظور خدمت رسانی بهتر به روستائیان عزیز آمادگی کامل دارد.

انتهای پیام

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.