نماینده ولی فقیه در استان خراسان رضوی گفت : نیروی انتظامی محور اقتدار این نظام است و شهدای نیروی انتظامی نیز محوریت خاصی در بین شهدا دارند و غافلگیرانه با مظلومیت به شهادت رسیده اند.

نیروی انتظامی محور اقتدار این نظام است

به گزارش قدس آنلاین، آیت الله سید احمد علم الهدی ظهر امروز در یادواره شهدای فرماندهی انتظامی خراسان رضوی در مجتمع آیه‌های مشهد مقدس گفت: نیروی انتظامی محور اقتدار این نظام است و شهدای نیروی انتظامی نیز محوریت خاصی در بین شهدا دارند و غافلگیرانه با مظلومیت به شهادت رسیده اند.

وی افزود: از دوران جنگ تحمیلی تا کنون نیروی انتظامی در این جبهه حضور دارد به طوری که در جریان فتنه ٨٨، نیروی انتظامی جلودار قضیه بود. 

امام جمعه مشهد اظهار کرد: اقتدار و پیروزی این انقلاب مرهون خون شهدایی است که در پای درخت انقلاب ریخته شده است و این خون از بصیرت فکری است که از معارف اهل بیت سرچشمه می گیرد.

آیت‌الله علم الهدی ادامه داد: جریان استکبار با درک اقتدار این نظام در دفاع مقدس جرات دخالت نظامی و جنگ با ایران را ندارد لذا اهتمام خود را بر ایجاد فتنه و توطئه در داخل متمرکز کرده است.

وی با بیان اینکه در جامعه مکتب امام صادق(ع) سفره شها دت را به مراتب گسترده تر از سایر مکاتب مشاهده می کنیم، افزود: در مسیر شهادت و اهل بیت(ع) جریان دل مهمتر از جریان مغز است و  این خصوصیتی است که در همه تعالیم اهل بیت (ع) و امام صادق وجود دارد. 

انتهای پیام/

منبع: فارس

برچسب‌ها

تبادل نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.