مشاور عالی و نماینده ویژه وزیر آموزش و پرورش امروز با خانواده دانش‌آموزان آرین و حمیدرضا جلیلیان و نیز فرهنگی پیشکسوت زنده یاد حسن سیداوی جان باختگان ساختمان متروپل دیدار و گفت وگو کرد.

دیدار نماینده وزیر آموزش و پرورش با خانواده دانش‌آموزان جانباخته ساختمان متروپل

به گزارش قدس آنلاین از روابط عمومی وزارت آموزش و پرورش، حمید نیکزاد، مشاورعالی و نماینده ویژه وزیر آموزش و پرورش در دیدار با خانواده دانش‌آموزان جانباخته ساختمان متروپل که با حضور جمعی از مسوولان آموزش و پرورش آبادان و خوزستان انجام شد، از خانواده این جانباختگان تفقد و دلجویی کرد.

وی با تسلیت به خانواده‌های جان باختگان حادثه ریزش در ساختمان متروپل از جمله خانواده مرحوم سیداوی (بازنشسته فرهنگی در حادثه متروپل) و جامعه فرهنگیان از خداوند متعال برای عزیزان سفر کرده در این حادثه دلخراش، علو درجات و برای بازماندگان صبری جمیل و اجری جزیل خواستار شد.

نیکزاد در این دیدار اظهار امیدواری کرد: باید با برنامه‌ریزی دقیق و درپیش گرفتن تمهیدات مناسب از وقوع مجدد چنین حوادث تلخی جلوگیری شود.

شایان ذکر است، شادروان حسن سیداوی مدیر پرتلاش دبیرستان شهید تندگویان شهرستان آبادان  بود که در سال تحصیلی گذشته به افتخار بازنشستگی نایل آمد و در دوم خرداد ۱۴۰۱بر اثر حادثه دلخراش ساختمان متروپل آسمانی شد.

به گزارش مرکز اطلاع رسانی و روابط عمومی وزارت آموزش و پرورش، آرین‌ جلیلیان دانش آموز پایه هشتم دبیرستان شاهد سیدالشهداء(ع) و حمیدرضا جلیلیان دانش آموز پایه دهم رشته حسابداری هنرستان شهید عنایت اله رئیسی آبادان مشغول به تحصیل بودند که در این حادثه جان خود را از دست دادند.

میترا و ملیکا صالحیان پور و مسیح صادقی سه دانش آموز دیگر خرمشهری هستند که در این حادثه کشته شدند.

برچسب‌ها

تبادل نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.