بر اساس بررسی داده‌ها و نقشه‌های پیش‌یابی هواشناسی وضعیت جوی استان تهران صاف تا قسمتی ابری همراه با وزش باد و خیزش گرد و غبار پیش‌بینی می‌شود.

وزش باد خیلی شدید و خیزش گرد و غبار در نیمه جنوبی استان تهران

 به گزارش قدس آنلاین، بر اساس بررسی داده‌ها و نقشه‌های پیش‌یابی هواشناسی، وضعیت جوی استان تهران طی پنج روز آینده، آسمان صاف تا قسمتی ابری همراه با وزش باد گاهی با وزش باد شدید تا خیلی شدید در نیمه‌جنوب و جنوب غرب همراه با خیزش گردوخاک و کاهش کیفیت هوا پیش‌بینی می‌شود.

برای امروز(۱۸ خرداد) در دامنه‌ها و ارتفاعات شرق استان گاهی وقوع رگبار باران رعدوبرق و وزش باد شدید موقتی مورد انتظار است، از امروز تا شنبه (۱۸ تا ۲۱ خرداد) شاهد کاهش نسبی دما خواهیم بود.

بر اساس اعلام اداره کل هواشناسی استان تهران، ایستگاه‌ ورامین با بیشینه دمای ۳۹ درجه سانتیگراد گرم‌ترین نقاط استان تهران در ۲۴ ساعت گذشته بوده‌ است.

آسمان تهران فردا (۱۹ خرداد) صاف همراه با وزش باد گاهی وزش باد شدید و گرد و خاک با حداقل دمای ۲۵ و حداکثر دمای ۳۷ درجه سانتیگراد و طی جمعه (۲۰ خرداد) صاف همراه با وزش باد گاهی وزش باد شدید و گرد و خاک و در بعد از ظهر نیمه‌ابری  با حداقل دمای ۲۳ و حداکثر دمای ۳۶ درجه سانتیگراد پیش‌بینی می‌شود.

برچسب‌ها

تبادل نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.