دفتر ریاست جمهوری روسیه امروز از گفتگوی تلفنی رییس جمهور این کشور با سید ابراهیم رییسی در خصوص تقویت روابط مسکو- تهران خبر داد.

گفتگوی تلفنی پوتین و رییسی درباره تقویت روابط مسکو- تهران

به گزارش قدس آنلاین به نقل از خبرگزاری اسپوتنیک، دفتر ریاست جمهوری روسیه (کرملین) امروز چهارشنبه در بیانیه ای از رایزنی تلفنی ولادیمیر پوتین رییس جمهور این کشور با سید ابراهیم رییسی همتای ایرانی خود خبر داد.

به گزارش شبکه تلویزیونی راشا تودی، در بیانیه صادره از سوی دفتر ریاست جمهوری روسیه در این خصوص آمده است: پوتین در تماس تلفنی با رئیس جمهور ایران حادثه ریلی امروز را به وی تسلیت گفت و در این باره با همتای ایرانی خود ابراز همدردی کرد.

بیانیه دفتر ریاست جمهوری روسیه در این خصوص می افزاید: رییس جمهور روسیه بر لزوم ادامه تلاش‌ های دیپلماتیک برای دستیابی به توافقی پیرامون موضوع هسته‌ ای ایران (برچیدن تحریم های ضدایرانی) تاکید کرد.

کرملین در این خصوص اضافه کرد: پوتین و رئیس جمهور ایران ضمن ابراز رضایت نسبت به سطح کنونی روابط میان دو کشور، در خصوص تقویت این روابط ابراز تمایل کردند.

به دنبال خروج قطار مسافربری مشهد به یزد از ریل تاکنون ۲۱ نفر کشته شده اند، مسئولان در اظهار نظر اولیه برخورد با بیل مکانیکی را علت حادثه اعلام کرده و از اعزام کمیسیون عالی سوانح خبر داده‌ اند.

برچسب‌ها

تبادل نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.